Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

ILIFE Robot Süpürge V8S
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
ILIFE Robot Süpürge V8S
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Boy | 81 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 330 mm |
| Genişlik | 320 mm |
| Zamanlama | |
| Hepa Filtre | |
| Ses Seviyesi | 68 dB |
| Siklon Filtre | |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Çekiş Gücü | 1000 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 2600 mAh |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Haritalama Özelliği | |
| Temizlik Sırasında Şarj | |
| Düşme Engelleyici Sensör | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 120 dk |