Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Financell (Turkcell Finansman)Şikayetvar üye markasıdır

27100
(93 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
200 Şikayet (Son 1 yıl)
Financell (Turkcell Finansman)Şikayetvar üye markasıdır
27100
(93 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Financell (Turkcell Finansman) Bilgim Dışında Kredi İşlemi

Kenan
13 Temmuz 15:02
23

Turkcell Financell Hatalı SMS

Mehmet
12 Temmuz 21:14
138
1
Cahit
10 Temmuz 16:31
15
Cahit Şikayetini Yayından Kaldırdı
3

Financell (Turkcell Finansman) Turkcell Financell Ödeme Hatası

Faruk
03 Temmuz 18:54
324
1
Mehmet
03 Temmuz 12:07
17
Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Financell (Turkcell Finansman) Kredi Geri Ödeme Zorluğu

Serdar
02 Temmuz 19:09
131

Turkcell İcra Borcu Kapatmıyor

Eren
02 Temmuz 10:21
188

Turkcell Pasaj Kredi Puan Sorunu

Ahmet
29 Haziran 18:08
157
Turkcell Pasaj Kredi Puan Sorunu
Turkcell Pasaj Kredi Puan Sorunu

Turkcell Finansman Yaptığı Saygısızlık

Samet
28 Haziran 14:58
121

Financell (Turkcell Finansman) Recomalacak Alacak Firması

Büşra
26 Haziran 14:41
89

Turkcell Financell Kredi Limiti

Turgay
26 Haziran 06:33
128
Turkcell Financell Kredi Limiti
Turkcell Financell Kredi Limiti
1

Financell (Turkcell Finansman) Ödeme Sorunu Ve Müşteri Hizmetleri Deneyimi

Ersin
25 Haziran 13:27
118
1

Financell (Turkcell Finansman) Noter Vekaletini Tanımaması!

Kemal
21 Haziran 20:08
388
1

Turkcell Trendyol Ve Financell Aracılığıyla Mağdur Nasıl Olunur

Bahadir
20 Haziran 12:14
114

Turkcell Yanlış Kişiye Mesaj Ve Arama Şikayeti

Nilüfer
14 Haziran 13:03
250
Turkcell Yanlış Kişiye Mesaj Ve Arama Şikayeti

Turkcell, Financell, Recom Üçgenin Rahatsız Edici Aramaları Hakkında

Harun
13 Haziran 13:54
275

Turkcell Financell Gecikmiş Çözüm Süreci

Mert
12 Haziran 12:50
350

Financell (Turkcell Finansman) Recom Alacak Merkezinin Bitmeyen Mesajları

Devrim
07 Haziran 16:18
661
1

Turkcell Financell İhtar Sorunu

Dilara
06 Haziran 10:25
501
Abdullah
05 Temmuz 14:42
10
Abdullah Şikayetini Yayından Kaldırdı
Abdullah
24 Haziran 12:21
267
Abdullah Şikayetini Yayından Kaldırdı
Abdullah
15 Haziran 21:25
20
Abdullah Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 508 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Financell (Turkcell Finansman) 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Financell nedir?
Financell, Turkcell grup şirketlerinden olup BDDK'dan aldığı yetki ile ürün ve hizmet finansmanı sağlamak amacı ile faaliyete geçen finansman şirketidir.
Turkcell Financell iletişim kanalları nelerdir?
Turkcell Financell iletişim kanalları arasında; 0850 200 0532 no’lu müşteri hizmetlerini arama ya da [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme seçenekleri yer almaktadır. Diğer Financell iletişim kanalları, yorum ve şikayetleri için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Financell ile kaç taksite kadar kredi kullanabilirim?
Turkcell.com.tr üzerinden cep telefonu, tablet ve bilgisayar ürünlerinde 6 taksit, aksesuar ürünlerinde 12, 24, 36 ay taksit imkanları bulunmaktadır.
Financell kredisine nasıl başvuru yapabilirim?
Turkcell mağazaları, turkcell.com.tr ve Financell müşteri hizmetlerinden başvuru talebinizi ileterek, çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Financell kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.
Financell kredimin ödemesini ne şekilde yapacağım?
Financell kredili cihaz taksit ödemeleriniz, Turkcell faturalarınıza yansıtılmaktadır. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz.

Turkcell Financell Hakkında

Turkcell Financell; teknolojinin kredi ile buluştuğu bir platformdur. Turkcell tarafından, güçlü Turkcell teknolojisi kullanılarak hayata geçirilen Turkcell Finansman 2016 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yalnızca iletişiminizin değil, tüm finansal ihtiyaçlarınızın da merkezi olmayı hedefleyen Turkcell bu amaç doğrultusunda Financell’i sizlerle buluşturmuştur. Turkcell Financell markasıyla sizlere, Turkcell satış kanallarında satılan teknolojik ürünlerin satın alımında finansal destek hizmeti sunulmaktadır. Bir “fintech” kuruluşu olarak müşterilerine basit ve hızlı bir hizmet sunan Turkcell Financell, sizlerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Günümüzde olduğu gibi gelecekte de sizleri daha fazla teknoloji ile buluşturup, hayatınızı kolaylaştırmaya ve Türkiye’nin dijital yolculuğuna katkıda bulunmaya devam edecek olan Financell ile siz de hemen tanışabilirsiniz.

Turkcell Financell’in Sunduğu Hizmetler

Turkcell Financell, ”Herkesin erişebildiği eşsiz tech-fin deneyimi sunmak, nakitsiz topluma geçişte öncü ve lider olmak” vizyonuyla yola çıkmıştır. Bu vizyonuyla müşterilerinin dijital yolculuğunda finansal hizmetlere erişimini kolaylaştırmayı amaçlayan Financell, aynı zamanda BDDK’dan aldığı yetki ile ürün ve hizmet finansmanı sağlamak amacı gütmektedir. Türkiye’nin en güvenilir finansman şirketlerinden biri olan Financell, Turkcell’den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilere ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Yani Financell’in sunduğu hizmetlerden biri kredi hizmetidir. Turkcell Financell kredi imkanı ile cihazlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bunun için; Turkcell mağazaları, turkcell.com.tr veya Turkcell müşteri hizmetlerinden başvuru talebinizi oluşturarak, çok kısa sürede başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından anında Financell kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz. Financell tekliflerinden faydalanabilmeniz için Financell kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine adınıza kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gerekmektedir. Bu koşulların tümü sağlanıyorsa siz de Financell tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Financell İletişim Kanalları Nelerdir?

Turkcell satış kanallarında sunulan teknolojik ürün ve cihazlara Financell sayesinde ödeme kolaylıklarıyla sahip olabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran Financell, kredi taleplerinizi özenle değerlendirerek, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kredi planını sizler için oluşturur. Financell kredisinden faydalanma talebiniz olumlu olarak onaylandığında; Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için kimlik aslının gösterilmesi kaydıyla ve kimliğin bir kopyasının teminiyle satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Turkcell Financell kredileri ve diğer hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi almak ya da aklınıza takılan herhangi bir konuda soru sormak isterseniz Turkcell Financell iletişim kanallarını kullanarak firmayla irtibata geçebilirsiniz. Financell iletişim kanalları arasında; Turkcell Financell müşteri hizmetleri numarasını arama ya da [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme seçenekleri yer almaktadır. Financell yorum ve şikayetlerinizi ise sayfamızda bizlerle paylaşabilirsiniz.