Etrins Medya

Etrins Medya

49 ŞİKAYET
10 TEŞEKKÜR
%81 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:
Şikayet Konuları

Takipçi satın aldım hala gelmedi 7/24 iletişim deniliyor muhatap yok. Dönüş yapılacak mı bilmiyoruz neden bu kadar şikayet olan sitelere bir önlem alınamıyor.

1 g ŞuleŞule 148

Http://etrinsmedya.com sitesinden Takipçi satın aldık ödeme de yaptık ama takipçi gelmedi. Siteden defalarca yazıyorum bahane üretiyorlar yok güncellemeden kaynaklı vs. şeyler falan. Sonuç yok kısaca defalarca aradım gene sonuç yok.

2 g AliAli 444

Etrins Medyadan 3 gün oldu 1000 beğeni 10.000 takipçi aldım ancak ne dönüş yapıyorlar be ilgileniyorlar beğeniler gelmiyor diyorum hakkınız dolmuş diyorlar, aldığım paket 1 aylık ve her fotoğraf için 1000 beğeni farklı şirketlerden aldığımda sorun yaşamadım ama burda so…

3 g TubaTuba 223

4 gün önce almış olduğum takipçi hala yüklenmedi, telefonlar açılmıyor. Kesinlikle kandırmaca ulaşabileceğiniz kimse yok kesinlikle cevap alamıyorsunuz. Verdiğim para boşa gitti ama gerekeni yapacağım bu para yanınıza kalmayacak. Gerekli şikayetlerde bulanacağım.

4 g KübraKübra 281

Etrins Medya' dan sipariş verdim 5 gün oldu hala atmadılar. İnsanları oyalıyorlar yoğunluk var diyerek hiçbir türlü cevap vermiyorlar.

11 Eylül MuratMurat 212

Satın alırken 10 dakika içinde hizmetiniz gönderilecektir diye taahhüt ediyorlar. Satın alma tamamlandıktan sonra 24 saat beklemeniz lazım diye bilgi notu yolluyorlar. Adamlara şu an ulaşılmıyor dahi!

11 Eylül SaltukSaltuk 272

20K takipçi aldım, gelmedi. Hem de 2 hafta oyaladılar. Hukuki süreci ise başlatıyoruz. Tüm zan altınta kalanlar M****@mefgrup.com‘a SS'lerini atsın. WhatsApp son kez şikayetinizi bildirip onunda ekran görüntüsü…

10 Eylül MericeynMericeyn 648

Yazdığı gibi hiçbir şey çalışmıyor. 10 dakika içinde üyeler ekleniyor diyor yalan %100 Türk takipçi ekliyoruz diyor oda yalan arıyorsun kimse cevap vermiyor.

10 Eylül ÖmerÖmer 313

Etrins Medya bir daha sizden alışveriş yapmam. Siparişler takılıyormuş da bilmem neymiş de 4 hafta oldu halen bir şey geldiği yok resmen param boşuna gitti.

10 Eylül EmreEmre 223

Etrins Medya diye bir yer. Yeni kuracağımız firma için takipçi satın aldık ve vermedi. 1000 takipçi aldık biri bile gelmedi. Acilen dönüş yapmasını istiyorum ama ne bir cevap ne bir muhatap bu nedir ya bu?

07 Eylül MerveMerve 381

Yaklaşık 1 hafta önce sizden 80 TL karşılığında bir Instagram hizmeti aldım hızlı hizmet vs. Yazmışsınız 2 gün bekledikten sonra canlı destekte Ece diye bir arkadaşla görüştüm benden 1 gün süre istedi Okey dedim ancak yine hizmet başlamadı yine yazdım aynı kişiye bana P…

05 Eylül OnurOnur 344

Fatura kesilecek dediler kesmediler (vergi dairesine şikayet edildi). 10 bin takipçi ve oto beğeni atılacak dediler (72 saattir hiçbir şey gelmedi). 14 gün içerisinde iade hakkımı kullanacağım dedim (iade yok d…

05 Eylül AltugAltug 564

Etrins Medya aldığım takipçilerin 4 te 1 ini bile yüklemedi. Sonrasında aramalara ve mesajlara cevap verilmedi. Bayram arası diye mesaj geldi fakat bayram sonrasında da ses yok. İnternet siteleri güvenilir gibi görünmelerini sağlıyor ama dönüş alamıyorsunuz. Ulaşamıyors…

05 Eylül AlişanAlişan 419
1 2 3 4

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları