Sleepy

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 4.3

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 187.085

Sleepy  
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 4.3  
Marka Yıldızı
Müşterilerin, şikayet süreci sonunda doldurdukları değerlendirme formunda markaya verdikleri yıldızlarla hesaplanır. Detaylı bilgi
Şikayet Sayısı 1.717
Çözüm Sayısı 1.201
profile-icon
profile-icon

Sleepy 4.254 şikayet listeleniyor.

profile
Büsra'nın Teşekkür Mesajı
 • 21 saat önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız
4

“Sleepy tarafından iletişime geçilmiştir. teşekkürler”

Büsra Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Nergiz'in Teşekkür Mesajı
 • 1 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Şikayetim çözüldü”

Nergiz Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 3görüntüleme
 • 1 gün önce

Sleepy'den Tutarsız Cevaplamalar!

Sleepy N11 üzerinden şikayet sorularına tutarsız cevaplar veriyor. Sattıkları ürünü önce stok yetersizliği ile gönderim yapamayacaklarını söylüyorlar. Daha sonradan ise hatalı fiyat girildiğini söylüyorlar. Hangisi yalan hangisi gerçek bilmiyorum, ekran görüntülerini de paylaşıyorum.

profile
Hira'nın Teşekkür Mesajı
 • 2 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız
4

“Gerekli bilgiler verildi teşekkürler”

Hira Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ferhat'ın Teşekkür Mesajı
 • 2 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız
4

“Yeşim hanımla telefonda görüştüm sıkıntımızı dinledi çözüm için yollar sundu. Teşekkür ederim”

Ferhat Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ugur'un Teşekkür Mesajı
 • 2 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Firma iletişime geçip üretilen seri için Numune istedi ve inceleme yapılacağını belirtti. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu şekilde ilgili olmaları ürünlerinin arkasında oluğunun göstergesidir. Teşekkürler”

Ugur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Sleepy Bezin Emici Özelliği Yoktur

Beziniz çok berbat . Emici özelliği hiç yok. En ufak şeyde patlıyor. Bu kadar kötü olamaz. Bebeğim hiç güvende değil. Üzeri sırılsıklam. Sürekli böyle. Şimdi yine bezini çıkardım, her saatte bez değiştirdim. Biz parayı yerde bulmadık. Şu kış günü bu bezle rezil oluyoruz.

profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Sleepy Bez Sürekli Sızdırıyor Çok Kötü

Sleepy bez kullanmaya başladım yeni iki seferdir. Bizim beden 5+ her gece bezini takıyorum her Sabah Yatak ve çocuğun üstü başı sırılsıklam. Sürekli reklamı yapılan bez bu mu? Hayatımda kullandığım en kötü bez markası bir daha almayacağım.

profile
Nilüfer'in Teşekkür Mesajı
 • 2 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Hemen arayarak çok güzel açıklama yaptılar ve çözüm adına benden analiz işin Numune talep ettiler çok memnun oldum teşekkür ediyorum”

Nilüfer Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Sleepy Islak Mendil Kaosu

Her zaman Sleepy bezini ıslak mendilini alıp kullanıyordum çokta memnundum bu sefer Sleepy Sensitive aldım farklılık olsun diye bu kadar kötü bir ıslak mendil olamaz hem çok ıslak sıkmadan suyu çıkıyor hem çok gevşek upuzun sünerek uzuyor ve güzel silmiyor Resmen ıslak mendil elimizde ve 12 Li almış...

profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Sleepy Bez İdrarı Üstüne Çıkarıyor...

Normalde Prima kullanıyordum arkadaşlarım Sleepy kullanmamı tavsiye etti doğal ve uygun dediler bende kullanmaya başladım başlamaz olsaydım dedirtti her bezini değiştirmemde maalesef komple üstünü de degıstırıyom çocuk idrarda kalıyor. Sabah uyanıyoruz ne yatak ne çarşaf ne üstü kalıyor hep idrar çı...

profile
İmge'nin Teşekkür Mesajı
 • 3 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Çok teşekkür ederim. Hemen çözüm buldular. Özellikle yeşim hanıma çok teşekkür ederim.”

İmge Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sleepy,5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %94

Sleepy

Sleepy - Eruslu Sağlık Ürünleri Hakkında

Faaliyetlerine ilk olarak 2003 yılında çocuk bezi üretimi ile başlayan ve Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi & Ticaret A.Ş.'nin bir parçası olan Sleepy, bebek bezi sektöründe en çok tercih edilen markalarından biri olarak varlığını sürdürüyor. Ürün ve hizmet alanını sürekli olarak geliştiren ve genişleten Sleepy, 2010 yılında yetişkin hasta bezi, ıslak mendil ve cep mendili ürünlerinin üretimine başlamış, 2013 yılında ise hasta altı örtüsü üretimi ile ürün yelpazesini artırmıştır. Marka son olarak 2017 yılında kadın pedi üretimine de start vermiştir. Şirketin en güncel rakamları göz önünde bulundurulduğunda aylık olarak 220 milyon bebek bezi, 10 milyon hasta bezi, 10 milyon hasta altı örtüsü ve 10 milyon paket ıslak havlu üretme kapasitesine sahiptir. Sektörün lider kuruluşları arasında yer alan marka, aynı zamanda dünya genelinde 60'tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye'nin pek çok ilinde yüzlerce satış noktasına sahip olan Sleepy, pek çok farklı ihtiyaca yönelik kaliteli ve anında çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Sleepy Ürünleri

Sleepy ürün yelpazesinin başında çocuk bezi gelmektedir. Sleepy bez çeşitleri, farklı yaş, kilo ve cinsiyete sahip bebeklere yönelik çeşitli segmentlerde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Sleepy Sensitive serisi, Türkiye'nin saf suyla dokunmuş ilk ve tek bebek bezi olarak piyasaya sürülmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra Sleepy Sensitive serisi aynı zamanda hava akışı sağlayan esnek kulaklara, kumaşla sarılmış emici taneciklere ve tekstil dokulu ön banta sahiptir. Renklendirici içermeyen iç yüzeyi, tüm boylara özel ıslaklık göstergesi ve saf su ile dokunmuş olmanın getirdiği yumuşaklık sayesinde kaliteli bir bebek bezi deneyimi sunmaktadır. Sleepy bebek bezi satın almadan önce bebeğinizin kaç aylık olduğuna, cinsiyetine ve ebatlarına bakarak ona birebir uyacak bir bez seçmeniz mümkündür. Bu bilgilere daha detaylı bir şekilde ulaşabilmek için markanın resmi internet sitesinde yer alan çizelgeyi incelemeniz mümkündür. Bir diğer Sleepy ürünü olan Sleepy ıslak mendil çeşitleri de markanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Sleepy'nin yerli üretim ıslak havluları, yumuşak dokulu dış yüzeyleri, ideal orandaki ıslaklığı ve hassas ciltlere özel solüsyonu ile bebek bakımında kullanılmak üzere dört dörtlük bir yapıya sahiptir. Ürünlerin pratik kapakları sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sunduklarını da eklemek mümkün.

Sleepy Kullanıcı Yorumları

Sleepy kampanyaları hakkında bilgi almak ve ürün indirimlerinden haberdar olmak için markanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz mümkün. Site üzerinden aynı zamanda alışveriş yapmanız ve ihtiyacınız olan bebek bezi, ıslak mendil ya da hasta pedi gibi ürünleri satın almanız mümkün. Sleepy bebek bezi fiyatları, satın almak istediğiniz ürünün kapasitesine ve spesifik özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Sleepy şikayetleri ve kullanıcı yorumları için ise bu sayfayı takip etmeniz mümkün. Şikayetvar'ın Sleepy sayfası özelinde tüm kullanıcıların Sleepy ürünleri hakkındaki gerçek görüşlerine ulaşabilir, dilerseniz siz de deneyimlerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sleepy iletişim kanalları nelerdir?

Sleepy iletişim kanalları arasında; 0 850 644 55 00 no’lu müşteri hizmetleri numarasını arama, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Sleepy iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Sleepy siparişi nasıl verilir?

Sleepy online mağazası üzerinden Sleepy siparişlerinizi verebilirsiniz. Öncelikle üye olarak ürünlerinizi sepetinize ekleyebilir ve daha sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sleepy bebek bezi kaç aylıkken kullanılır?

Sleepy bebek bezleri bebeklerin yenidoğan döneminden itibaren kullanılabilir. Bebeğin gelişimine ve büyümesine göre farklı numaralandırmış Sleepy bezleri tercih edebilirsiniz. Sleepy bezlerle ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Sleepy ile ilgili farklı bir sorum var.

Sleepy hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.