Sleepy

Sleepy

943 ŞİKAYET
578 TEŞEKKÜR
%82 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 92%
  • Cevaplama hızı: 7 saat

Semih'in Teşekkür Mesajı

Sorunumu belirtmek için aradığımda müşteri temsilcisinin ilgisizliğinden dolayı buraya yazmıştım. Daha sonra arayan müşteri temsilcisinin olumlu tavrı için teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

1 g

15 aylık oğluma doğduğundan beri Türk malı diye tercih ettiğimiz bu marka artık diğer bezlerle aynı fiyata gelmiş hatta geçmiştir. Zaman zaman yaşadığımız sorunları (sızıntı) milli üründür diye göz ardı ederken artık etmeyip bezi değiştirdik. Yok böyle bir fiyat. Çevrem…

1 g

Emre'nin Teşekkür Mesajı

Firmaya ilgisinden dolayı teşekkür ederim

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

1 g

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

1 g

Melike'nin Teşekkür Mesajı

Ilginiz için teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

1 g

Koray'ın Teşekkür Mesajı

Firma tarafından arandım çözüm e ulaştık teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

1 g

Cigdem'in Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ediyorum. Hemen telefon edildi bez gönderimi sağlayacak denemem için. Deneyeceğim teşekkürler.
2 g

Sibel'in Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Sleepy

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

2 g

Ayça'nın Teşekkür Mesajı

Şikayetim üzerine, hemen iletişime geçildi. Sorunumla alakadar olmaları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaları çok iyiydi. Teşekkürler.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

2 g

Fatma'nın Teşekkür Mesajı

Arayan arkadaşlar yardımcı oldu teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

2 g

Sleepy - Eruslu Sağlık Ürünleri Hakkında

Faaliyetlerine ilk olarak 2003 yılında çocuk bezi üretimi ile başlayan ve Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi & Ticaret A.Ş.'nin bir parçası olan Sleepy, bebek bezi sektöründe en çok tercih edilen markalarından biri olarak varlığını sürdürüyor. Ürün ve hizmet alanını sürekli olarak geliştiren ve genişleten Sleepy, 2010 yılında yetişkin hasta bezi, ıslak mendil ve cep mendili ürünlerinin üretimine başlamış, 2013 yılında ise hasta altı örtüsü üretimi ile ürün yelpazesini artırmıştır. Marka son olarak 2017 yılında kadın pedi üretimine de start vermiştir. Şirketin en güncel rakamları göz önünde bulundurulduğunda aylık olarak 220 milyon bebek bezi, 10 milyon hasta bezi, 10 milyon hasta altı örtüsü ve 10 milyon paket ıslak havlu üretme kapasitesine sahiptir. Sektörün lider kuruluşları arasında yer alan marka, aynı zamanda dünya genelinde 60'tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye'nin pek çok ilinde yüzlerce satış noktasına sahip olan Sleepy, pek çok farklı ihtiyaca yönelik kaliteli ve anında çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Sleepy Ürünleri

Sleepy ürün yelpazesinin başında çocuk bezi gelmektedir. Sleepy bez çeşitleri, farklı yaş, kilo ve cinsiyete sahip bebeklere yönelik çeşitli segmentlerde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Sleepy Sensitive serisi, Türkiye'nin saf suyla dokunmuş ilk ve tek bebek bezi olarak piyasaya sürülmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra Sleepy Sensitive serisi aynı zamanda hava akışı sağlayan esnek kulaklara, kumaşla sarılmış emici taneciklere ve tekstil dokulu ön banta sahiptir. Renklendirici içermeyen iç yüzeyi, tüm boylara özel ıslaklık göstergesi ve saf su ile dokunmuş olmanın getirdiği yumuşaklık sayesinde kaliteli bir bebek bezi deneyimi sunmaktadır. Sleepy bebek bezi satın almadan önce bebeğinizin kaç aylık olduğuna, cinsiyetine ve ebatlarına bakarak ona birebir uyacak bir bez seçmeniz mümkündür. Bu bilgilere daha detaylı bir şekilde ulaşabilmek için markanın resmi internet sitesinde yer alan çizelgeyi incelemeniz mümkündür. Bir diğer Sleepy ürünü olan Sleepy ıslak mendil çeşitleri de markanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Sleepy'nin yerli üretim ıslak havluları, yumuşak dokulu dış yüzeyleri, ideal orandaki ıslaklığı ve hassas ciltlere özel solüsyonu ile bebek bakımında kullanılmak üzere dört dörtlük bir yapıya sahiptir. Ürünlerin pratik kapakları sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sunduklarını da eklemek mümkün.

Sleepy Kullanıcı Yorumları

Sleepy kampanyaları hakkında bilgi almak ve ürün indirimlerinden haberdar olmak için markanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz mümkün. Site üzerinden aynı zamanda alışveriş yapmanız ve ihtiyacınız olan bebek bezi, ıslak mendil ya da hasta pedi gibi ürünleri satın almanız mümkün. Sleepy bebek bezi fiyatları, satın almak istediğiniz ürünün kapasitesine ve spesifik özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Sleepy şikayetleri ve kullanıcı yorumları için ise bu sayfayı takip etmeniz mümkün. Şikayetvar'ın Sleepy sayfası özelinde tüm kullanıcıların Sleepy ürünleri hakkındaki gerçek görüşlerine ulaşabilir, dilerseniz siz de deneyimlerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları