Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Emniyet Genel Müdürlüğü Fahri Trafik Müfettişinden Yalanlar

Uğur
21 Mart 15:01
46

İzmir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Fahri trafik müfettişliği büro amirliğine bağlı "2927" sicil numaralı fahri trafik müfettişi kişisi 20.01.2024 tarihinde ve saat 15:45'te yalan yere kırmızı ışıkta geçmekten dolayı ceza yazmış bulunmaktadır. 

Ben İzmir ili Aliağa ilçesinde yaşıyorum ve çalışıyorum fakat ceza Seferihisar ilçesinde yazılmış. Cezanın yazıldığı saat olan 15:45'te ben evimde yani Aliağa ilçesindeydim ve işe gitmek üzere hazırlanıyordum. Aynı dakikada hem Seferihisar'da hem de Aliağa'da olmam fizik kuralları gereğince mümkün değil ve biz metafizik bir alemde yaşamıyoruz. 

Motorumu başkasına vermiş olsam ve o ceza yemiştir desek o da mümkün değil zira motorum kasım ayı ortasından beri zincirlenmiş şekilde evimin önünde duruyordu. Mahkemeye itiraz davası açtım ve hakimlik cezayla ilgili belgeleri emniyetten istemişti ama emniyetten gelen yazıda benim suçu işlediğimden emin olduklarını ve cezayı iptal etmemelerini isteyen bir yazı gelmiş.

 Belirtilen tarihte ve saatte ne ben ne de motorum bahse konu olan yerde değildik. Hatta 37 yıllık hayatımda oraya hiç gitmedim. Gönderilen yazıda suçu işlediğimden emin olmalarının sebebinin sistemdeki bilgilerimde tutanaktaki bilgilerin aynı olmasından bahsedilmiş, böyle saçma sapan bir gerekçe olamaz. Bir de suçu işlemediğime dair kanıt sunmadığım kısmını kalın kalın yazmışlar. 

Resmen akıl tutulması yaşıyor olmalısınız. Kendinize gelince aynı yazıda tutanak varsa görsel delile gerek yoktur diye yazıyorsunuz ama bize gelince suçu işlemediğime dair delil istiyorsunuz? 

Ben suç işlemediğime dair kanıt sunmak zorunda değilim siz suç işlediğime dair kanıt sunmak zorundasınız. Siz şaka mısınız?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz