Kemal sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Ada Teknik’ten Dış Ünite Izgara Kapak Parçasının 8 Aylık Teslim Edilmemesi

Kemal
21 Mart 22:35
728
ada-teknikten-dis-unite-izgara-kapak-parcasinin-8-aylik-teslim-edilmemesi-1.jpg

| Derinlik | 225 mm |
| Gaz Tipi | R410A |
| Genişlik | 770 mm |
| Filtreleme | Fotokatalitik Arındırıcı |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 286 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 13.600 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 11.900 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A++ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 58 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 845 kWh (Yıllık) |
| Soğutma Güç Tüketimi | 190 kWh (Yıllık) |