Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
696Şikayet
3,5
Şikayet Yaz

BTCTURK Şifremi Unuttum

580 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
3,5
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

BTCTURK Şifremi Unuttum Giriş Yapamıyorum

profile
2 hafta önce
1.231

Merhaba. Daha önce giriş yaptığım halde şimdi giremiyorum. Bakiyem var, ona bakıp satmak istiyorum! Bir kere uzun ara verdiğim için şifre değişikliği yapmıştım, ama şifremi unuttum diye yeniden istedim. Acaba onun için mi giremiyorum? Lütfen yardımcı olur musunuz!

5
Çözüldü
profile
26 Temmuz
434

"İlginiz in teşekkürler ederim."

Tülay Şikayetini Yayından Kaldırdı

BTCTURK Bitcoin Hesabıma Erişim Sağlayamıyorum

profile
21 Temmuz
460

telefonum bir sebepten dolayı çoktu ve ben yazılım güncellemesi yaptırdım. Bütün hesaplarım ve Google hesabım sıfırlandığı için yeni hesap açtım. Eski hoole şifremi ve Bitcoin şifremi unuttuğum için hesabıma erişim sağlayamıyorum.

BTCTURK Şifremi Yenileyemiyorum E Postaya Mesaj Gelmiyor Acil

profile
12 Temmuz
684

BTCTURK hesabıma ne giriş yapabiliyorum ne de şifremi değiştirebiliyorum. Şifremi unuttum bölümünden mail adresime şifre sıfırlama gönderildi diyor fakat bana mail gelmiyor. Bir çok kez denedim ama sonuç alamıyorum. Desteksiz çözemeyeceğim galiba. Yardım lütfen

BTCTURK Şifre Ve E Postamı Unutmuşum

profile
11 Temmuz
620

E-posta adresimi ve şifremi unuttum paramı nasıl geri alabilirim. Bunun için bilgi almak istiyorum. Bunu problemi dun gece yaşadım. Para yatırdım ve şifremi e posta adresimi denedim olmadı meğersem unutmuşum bunun için acil bilgilendirilmek istiyorum...

BTC Türk Şifre Değiştiremiyorum

profile
15 Haziran
935

BTC Türke giriş yapamıyorum şifremi unuttum yapıyorum. Şifremi yenilemem için Mail geliyor. Gelen linke tıklamama rağmen şifre değiştirme talebim bir türlü onaylanmıyor. Günlerdir aynı uyarıyı veriyor. Önerilere uygun şifre yapmama rağmen talebim onaylanmıyor.

BTC Türk E

profile
06 Haziran
848

BTC Türk hesabımda kayıtlı olan e-postamın şifresini unuttum. Nasıl giriş yapabilirim? Oraya kayıtlı telefon numaramda eski telefon numaram var. Bu konuda bilgi ve yardım almak istiyorum. Uzun süredir giriş yapamıyorum ve ne yapacağımı da bilmiyorum.

BTCTURK Şifre Yenileme Sorunu

profile
31 Mayıs
475

Uzun zaman önce BTCTURK'e üye oldum, ama aktif olarak kullanmayı bırakmıştım. Maalesef şu an e-postamı ve şifremi unuttum. Yeni kayıt da yapamıyorum. Tekrar aktif olarak kullanmak istiyorum ama sisteme giremiyorum.

BTCTURK Hesabımı Silmiyor

profile
21 Mayıs
681

BTCTURK 3 sene önceki aklımla açmış olduğum ama her saniyesinden pişmanlık duyduğum hesabımın silinmesi istiyorum. Orada yetkili olmayan kişiler tarafından sürekli oyalanıp duruyorum. Hesaba girdiğinde hesap silme tuşu yok. Hesabımı kapatın diyorum. Bana IBAN numaranı yaz diyor. Hesabı kapat IBAN ve...

BTCTURK BTC Şifremi Alamıyorum

profile
12 Mayıs
1.233

BTC Türk uygulamasında Şifremi unuttum sıfırlama yapmak için mail adresime giriş yapıyorum ama BTC Türk tarafından bilgilendirme gelmiyor. İletisim bilgileri de yok. Arayıp soracağımız bir numara da yok. Buradan sorunumun çözümü ile ilgili talepte bulunmak istiyorum

BTCTURK Şifre Yenileme Mailini Göndermemeleri

profile
03 Mayıs
1.093

BTCTURK şifremi kabul etmiyor. Şifremi unuttum butonuyla ilerledim ancak günlerdir uğraşıyorum sıfırlama maili gelmiyor. Bu kadar ucuz ve işlevsiz bir uygulama olduğunu bilseydim Başka uygulama kullanırdım. İçerideki paramı ve coinlerimi BTCTURK'e yedirmem arkadaş. Savcılığa gideceğim ilk işim.

BTC Türk Şifre

profile
24 Nisan
1.780

BTCTURK şifremi unuttum. Öncesine bir kere değiştirdim. Şimdiki şifremi unuttum. Gmail hesabıma onay mesajı gelmiyor. Hesabımın şifresini değiştirmek istiyorum nasıl düzeltebilirim? Onay Gmail hesabıma geçmiyor. Yardımcı olursanız sorun çözülürse sevinirim

BTCTURK Şifremi Unutum Ve Giremiyorum Yardımcı Olur Musunuz

profile
21 Nisan
1.961

Çok mağdurum, şifremi unuttum ve giremiyorum. Ne yapmam lazım? Bilgi alabilir miyim? Bir çaresini bulun ve nereden erişebilirim? Bilgi aktarabilir misiniz lütfen? Şifremi nereden sıfırlayabilirim ve nasıl gireceğim? Çok acil, lütfen yardım edin.

BTCTURK'e Giremiyorum

profile
20 Nisan
1.359

Ben şifremi unuttum tekrar şifre için basıyorum bana mail gelmiyor. BTC Türk'e giriş yapamıyorum. Hangi maille girdiğimi de hatırlayamıyorum çok denedim ama eksik olan ne yaptım bilmiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz. Bugün son gün bugün mutlaka girmem lazım.

BTCTURK BTC Hesabına Giriş Yapamıyorum

profile
15 Nisan
881

BTC Türk hesabına giriş yapamıyorum. Şifremi unuttum, e-postama gidiyorum ama herhangi bir şifre gelmiyor. Onun sebebi ne olduğunu bilmiyorum. Yetkililerden yardım istiyorum. İnan Bediroğlu 5076****33. Defalarca denememe rağmen olmadı.

profile
18 Temmuz
9
Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
1
profile
10 Mayıs
1.316
Mustafa Şikayetini Yayından Kaldırdı
3
profile
29 Mart
264
Yusuf Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır BTCTURK 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.info
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97
Marka Karnesini Gör