Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Borusan Next İhale Logo

Borusan Next İhale

Borusan Next İhale Logo
Borusan Next İhale

Şikayetler

83 şikayet
Sonuçlarda ara...

Borusan Next İhale'den Araç Teklemesi Ve Yardım Reddine Şikayet

35

Borusan Next İhale üzerinden 08/2026 tarihinde Renault Clio marka bir araç satın aldım. Aracı teslim aldığım ilk günden ...

Borusan Next İhale'de Aşırı Arızalar Ve 120 Bin TL Masraf

95

Borusan Next İhale üzerinden 2021 model Audi A3 Sedan 35 TFSI S Line aracı 06.08.2026 tarihinde satın aldık. Aracı tesli...

Borusan Next İhale'de Aşırı Arızalar Ve 120 Bin TL Masraf

Yanıltıcı İlan Ve Bildirilmeyen Çiziklerle Karşılaşılan Mağduriyet

103

Borusan NeXT’ten 3.119.303 TL bedelle satın aldığımız Volvo XC60’ın tesliminden sonra, araçta satış ilanında belirtilmey...

Yanıltıcı İlan Ve Bildirilmeyen Çiziklerle Karşılaşılan Mağduriyet
+2
Çözüldü
74
Tayfun şikayetini yayından kaldırdı

Borusan Next Araç Devir İşlemlerinin Uzaması Müşteriyi Bekletiyor

254

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Borusan Next ihale sistemi üzerinden bir araç satın aldım. Satış sırasında tarafıma devir...

Öne ÇıkanKonular

Çözüldü
1
Caner şikayetini yayından kaldırdı

BMW Araç Şarj Arızası Ve İkame Araç Sağlanmaması

425

13.12.2023 tarihinde Borusan Otomotiv Vadi şubesinden ikinci el BMW ix3 satın aldım. Araç kısa süre sonra hızlı şarj sır...

Borusan Oto İstinye'den Alınan BMW X5'te Fren Ve Direksiyon Titreşimi

388

Borusan Oto İstinye’den dün ikinci el olarak satın aldığım 2015 model BMW X5 aracımda, aracı teslim alıp yola çıkar çıkm...

Ekspertiz Raporunda Gizlenen Asit Yanıkları Nedeniyle Araç İadesi Talebi

366

Borusan Araç İhale’nin online platformu üzerinden 14 Nisan Çarşamba günü 2023 model, 53 bin km’de, mavi renk Fiat Egea m...

Ekspertiz Raporunda Gizlenen Asit Yanıkları Nedeniyle Araç İadesi Talebi
Ekspertiz Raporunda Gizlenen Asit Yanıkları Nedeniyle Araç İadesi Talebi

Borusan Next Hâlâ Aracımı Teslim Alamadım

360

Borusan Next ihalesinden yaklaşık 9 gün önce bir araç satın aldım ve ödemenin tamamını aynı gün gerçekleştirdim. Ancak g...

Araç Teslim Almadan Motor Arızası Ve Borusan Next’in Cevapsız Tutumu

646

Borusan Next ihalesinden yaklaşık 10 gün önce 2022 model Renault Taliant marka aracı satın aldım. Ödemesini yaptım, satı...

Canlı İhalede Gizli Tramer Uyarısı Ve 48.000 TL Cezai Talebe Karşı Şikayet

607

11.02.2026 tarihinde Borusan Next online ihale üzerinden Skoda Kamiq marka bir aracı canlı ihalede kazandım. Satış sürec...

Çözüldü

"Teşekkürler"

Murat şikayetini yayından kaldırdı

Borusan Next’te Gizli Kilometre, Kaza Ve Sel Hasarı

1.156

11.02.2026 tarihinde Borusan Next ihalesi üzerinden 2020 model, 34 dcr 231 plakalı Renault Megane aracı 137.000 km olara...

Borusan Next’te Gizli Kilometre, Kaza Ve Sel Hasarı
Borusan Next’te Gizli Kilometre, Kaza Ve Sel Hasarı
Borusan Next’te Gizli Kilometre, Kaza Ve Sel Hasarı
Borusan Next’te Gizli Kilometre, Kaza Ve Sel Hasarı

Borusan Next İhale Şikayeti

553

Borusan ihaleden araç aldım üç tane parasını yatırdım. Yaklaşık 4 milyon civarında. 1 hafta sonra araçların satışlarını ...

Borusan Next'te Aracın Teslim Edilmemesi Ve İzinsiz Kaporta Boyaması

1.445

Borusan Next ihale sisteminden 23.01.2026 tarihinde 34 kps 903 plakalı Volvo xc40 aracı 642647 numaralı ihale ile satın ...

Marka Profili

Borusan Next İhale 9 yıldır Şikayetvar pro üye markasıdır.

Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %75

Marka Karnesini Gör

İletişim