BCA Ajans

BCA Ajans

%22 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%3 TEŞEKKÜR ORANI
37 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

1 g

600 TL yatırdım 6-7 ay oldu fotoğraf çekimleri olacak dendi bir defa bile telefondan aranmadım. Hiçbir yerden haber yok, üstelik telefonlarda açılmıyor.

3 g

BCA Ajans'a internet üzerinden başvuru yaptım iki gün sonra aradılar böyle böyle seçildiniz diye görüşmeye çağırdılar 500 TL para istediler,500 TL'yi verdik ama pişman oldum sözde 10 gün içinde fesih hakkımız var ama telefonları açmıyorlar bu şirket hakkında gereğinin y…

05 Şubat

Benim iki çocuğumu beğenmişler yüzlerini kayıt ettiler, beni kandırdılar parayı yatır diyorlar. Ben hiç para vermedim iptal edin dediğimde hacze veririz diyorlar.

31 Ocak

BCA Ajans mağdur ediyor. Bin türlü vaatler ile 1 milyar karşılığında üye yaptılar.2 gün sonra bunlarla ilgili olumsuz yorumları görünce cayma hakkımı kullanarak üyeliğimin iptalini ve paramı istedim. Bunun mümk…

20 Ocak

BCA Ajans senedimi vermiyorlar. Beni görüşmeye çağırdılar, benim durumum yok dedim olsun siz senedinizi ve sözleşmenizi fesih edebilirsiniz dediler. Akşamına aradım edemezsiniz diyorlar 1.senedimi yatıramadım. …

20 Ocak

11/09/2017 ve 18/09/2017 tarihlerinde Payitaht Abdülhamid dizisinde figüran olarak rol aldım. Defalarca mail atmama ve üzerinden aylar geçmesine rağmen herhangi bir ödeme alamadım.

16 Ocak

550 TL'mi ziyan ettiğim haksız kazancın apaçık kol gezdiği bir ajans. Üstelik senedimi gönderimlerinde ödediğim 20 TL al üzerine su iç gibi küfür niteliğinde.

15 Ocak

BCA Ajans, kayıt ücreti altında çok yüksek bir meblağ alıyor, seçicilik yok tamamen ticari amaçlı, insanları mağdur ediyor. Yetkililerden bu şirkete müdahale edilmesini istiyorum.

12 Ocak

1 yıldır kayıt yapmışım fakat; BCA Ajans'a ait hiçbir telefonlarımıza cevap vermiyor.

30 Aralık 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön