Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Anamur GSM

Şikayet Yaz
Şikayetler
0 Şikayet (Son 1 yıl)
Anamur GSM
Şikayet Yaz

Anamur GSM Mersin Anamur'da İletisim Diye Bir Yer Yok!

profile
Enes
13 Aralık 2022
1.170

Ben 12 Aralık 2022'de Instagram'da Anamur İletisim adlı Instagram hesabından bir kişi ile görüştüm. Bu şahıslardan telefon satın almak amacı ile Adana'dan Mersin Anamur'a yaklaşık 350 km yol gittim gitmeden öncesinde bu şahıslardan WhatsApp üzerinden konum istedim. Konumu attığını görünce hemen yola...

1

Anamur GSM Instagram'da Ucuz İPhone Telefon Satışı - GSM Dükkanı

profile
Elif
18 Kasım 2022
1.973

Instagram da ucuz iPhone diye Anamur GSM adı altında uygun fiyatlı telefon satışı yaptığını söyleyen bir kullanıcı var. 35-40 bin takipçisi olan, işte alanların isimlerin yayınladığı vs. Profesyonel görünen bir hesap yanıltıcı adamların teki bir hesap. Cahil insanları, küçük yaşta insanları iPhone, ...

Anamur GSM Para İadesi Talebi

profile
Meral
15 Ekim 2022
1.210

Anamur GSM'den cep telefonu almak için 5000 TL havale yaptım sonra pişman oldum parayı geri istediğimde para gönder yoksa hakkında dava açarız deyip paramı göndermediler beni Instagram ve her yerden engellediler. Havale m** a*** adına yaptım. Dekont var. Paramın tarafıma iadesini istiyorum.

1

Anamur GSM Engelledi Beni!

profile
Yasin
15 Ekim 2022
801

Anamur GSM adlı firmadan ucuz fiyata iPhone 12 Pro cihazı için görüşme sağladım ve tarafımdan ödemesi gerçekleştiği halde ürünü teslim alamadım. Kendileriyle sonrasındaki görüşmelere bile cevap alamadım. Tüm sosyal medya bağlarından da beni engellediler.

Toplam 4 Şikayet

Marka Profili

Anamur GSM bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Anamur GSM henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.