Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Accu Chek Garanti Kapsamında Olan Ve Bozuk Çıkan Ölçüm Cihazı

profile
Cihat
07 Haziran
37

Yaklaşık 40 gün önce İdealtepe çağatay eczanesinden daha önce kullandığım ve memnun olduğum accu check adlı ölçüm cihazının accu check active adlı aletini ve ölçüm çubuklarını aldım. Ertesi gün ölçüm yaparken çok zorlandım. Bir gün sonra yeniden denedim. Hiç ölçemedim. Hemen aldığım eczaneye gittim., görevli elemanla denedik yine olmadı. Görevli bayan durumu firmaya bildireceğini. İade alamayacağını söyledi. Aradan 10 günden fazla bir zaman geçti. Görevli yetkililerle görüştüğünü ve farklı ölçüm çubuklarının denenmesini tavsiye etmiş. Alet ortada yok. İlgilenen hiçbir yetkili yok. Ben garanti kapsamında olan bir aletin değiştirileceğini sanıyordum. Öyle olmadı.

Parasını peşin ödeyerek aldığım aleti imha edin. Ben ödediğim parayı istemiyorum. Onun için eczaneye bile gitmiyorum. Artık oranın müşterisi de değilim. Hiçbir günahı olmadığı halde firmanın yanlış tutumu nedeniyle neredeyse eczaneyi suçlayacaktım.

Benzer Şikayetler

Accu Chek Accu-check Şeker Ölçüm Cihazı

profile
Merve
10 Şubat
32

Accu-check marka aldığım ve uzun zamandır memnuniyetle kullandığım şeker ölçüm cihazımın durduk yere arızalanması sonucu büyük mağduriyet yaşıyorum. Kontrollerimi yapmam gerekiyor fakat markayla ilgili hiçbir yetkiliye ulaşamadığım için kontrollerim aksamakta telefonlarına ulaşamıyorum lütfen ürünün...

Accu Chek Accu-check Şeker Ölçüm Cihazı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz