Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Zetlog

59Şikayet
0Çözüm
1
Şikayet Yaz
Şikayetler
59 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Zetlog
1
  • Çözülen
  • Videolu

Zetlog İptal Ve Para İade Talebi

profile
Gönül
3 gün önce
141

Zetlog diye bir uygulama indirdim bugün itibariyle 89 TL para çektiler banka kartımdan fakat uygulama hiçbir şekilde kullanılamıyor ve iptalde edemiyorum hem iptalini hem de para iadesi talep ediyorum. Söylenenle alakası olmayan bir uygulama. Kesinlikle inanılmasın

Zetlog Açılmıyor Abone Oldum Paramı Aldılar Uygulama Açılmıyor

profile
Sayeste
6 gün önce
605

Zetlog'a abone oldum. Ücreti ödedim ancak hizmet çalışmıyor ve bu durumdan şikayetçiyim. Ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum. Bu durum kabul edilemez. Ücretimin iadesini istiyorum. İade işleminin yapılmasını talep ediyorum.

Zetlog Açılmıyor Abone Oldum Paramı Aldılar Uygulama Açılmıyor

Zetlog İkinci Cihazda Karekod Açılmıyor

profile
Murat
6 gün önce
662

İkinci cihazda kare kod açılmıyor. 4 farklı cihazla denedim. Kullanma sürem ilerlemekte fakat halen hizmet alamadım. Aksi takdirde ödediğim ücreti geri talep etmek zorunda kalacağım. Bu ikiyüzelli karakteri doldurma olayıda bana çok saçma geldi. Şimdiden teşekkürler.

Zetlog.net Çevrim İçi Takip!

profile
Cagla
1 hafta önce
719

Playstore'da Zetlog diye bir firma var. Bu firma, insanları boş vaatlerle yanıltan bir firmadır. Eklentileri tamamen yalandır. Paranızı geri alamıyorsunuz. Sizinle ilgilenen kimse yok.

Zetlog QR Kod Oluşmuyor

profile
Minaa
1 hafta önce
827

Yetki vermiyor, QR kod oluşmuyor bir türlü. Acil ve hızlı dönüş yapmanızı bekliyorum. Lütfen, 2 saattir QR kod gelmiyor. Başka telefon denedim, olmadı. Bilgisayardan deniyorum, açılmıyor. Boşuna mı aldım, yardımınıza ihtiyacım var. Kısa zamanda sorunum çözülürse memnun olurum.

1

Zetlog QR Kod Vermiyor

profile
Ecrin
1 hafta önce
941

Yetki vermiyor, QR kod oluşmuyor bir türlü. Acil ve hızlı dönüş yapmanızı bekliyorum. Lütfen, 2 saattir QR kod gelmiyor. Başka telefon denedim, olmadı. Bilgisayardan deniyorum, açılmıyor. Boşuna mı aldım, yardımınıza ihtiyacım var.

Zetlog Abone İptalini Yaptırmak

profile
Aziz
2 hafta önce
682

Zetlog.net adlı siteden WhatsApp takip sistemi adı altında para talep ediliyor ancak program kurulamıyor İletişim kurulabilecek bir kişi de bulunmuyor. Aboneliğimi iptal ediniz 0533********37... Hemen sorunumu çözün insanları aldatmaya yönelik bir uygulam

Zetlog Kullanımı İle Alakalı Sıkıntı

profile
İsrafil
3 hafta önce
943

Kötü bir uygulama sadece WhatsApp'ta takip ettiğiniz kişinin ne kadar süre çevrim içi olduğunu gösteriyor ne mesaj içeriği ne de başka bir şey yok, hiçbir işe yaramayan para almak için yapılmış bir uygulama.

Zetlog Abone Oldum Hesaptan Para Kesildi Ama Uygulama Çalışmıyor

profile
Ali
3 hafta önce
1.070

Zetlog'u yükledim, kurdum ve aktif görünüyor, ancak hiçbir şekilde faydalanamıyorum. Veri yok diyor, kurallı altı saati geçti, ama hala aynı, veri yok diyor. Ya bir an önce aktifleştirilsin ya da param iade edilsin. Bir şekilde bu sorunun mağduriyet giderilmesini talep ediyorum.

Zetlog Aktif Hale Gelmedi!

profile
Mustafa
3 hafta önce
850

Zetlog yükledim hala aktif görünüyor. Bir an önce aktifleştirin ya da parayı geri iade edin. Güvenilir diye umut ettik ama hala daha aktif olan bir uygulama değil. Ya ödemeyi geri iade edin ya da bir an önce aktifleştirin. Millet bir amaç için para harcıyor az ya da çok bunun karşılığı bu olmamalı.

Zetlog Uygulamadan Memnun Kalmadım, Paramın İadesini İstiyorum!

profile
Sibel
4 hafta önce
666

Bu uygulamadan hiç memnun kalmadım. Para kesintim oldu. Bana hiçbir şekilse faydası olmadı her ay hesabımdan düzenli para kesilecek oysaki bu konu hakkında tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Paramın iade edilmesini istiyorum. Mağduriyetime son verilsin bir de nasıl iptal edebilirim bu ko...

Zetlog Sipariş İptal Edilmesi

profile
Münevver
23 Ekim
1.003

23.10.2023 tarihinde uygulama sipariş verdiğim ve bunun içim 180 TL para faturama yansıdığı mesajı geldi fakat ben böyle bir sipariş vermedim iptal edin bu siparişi... Gereni yapacağını ve iptal edeceğinizi düşünüyorum... Bu nasıl oluyor anlamadım... Lütfen iptal edin

Zetlog Sipariş İptal Edilmesi

Zetlog WhatsApp Takip Uygulaması

profile
Muharrem
23 Ekim
1.305

Zetlog WhatsApp yükledim ama bir türlü WhatsApp yazılanları göremiyorum. Sadece bana online olduğu görünüyor. Ben nasıl yapabilirim ne yaptıysam olmadı lütfen bana yardımcı olabilir misiniz. Bana ulaşmak için 0541**98050'yi arayabilir misiniz acaba. Sizden haber bekliyorum...

Zetlog Karekod Erişim Yok

profile
Murat
22 Ekim
1.081

Karekod gelmiyor uygulamada sabahtan beri bekliyorum. Yani yazık o kadar para verdik. Lütfen bir şey yapın, ayrıca üyelik iptal edeceğim. Bu ne ya, giremiyorum. Boş bir uygulamaya neden para vereyim ki? Herkes aynı şeyi yakınıyor.

Abone Olduğum Halde Zetlog Uygulamasından Faydalanamamak

profile
Türkan
19 Ekim
2.109

Merhaba kolay gelsin telefonuma zetlog uygulamasını indirdiğim için 5528 mesaj geldi. Ben bu uygulamadan faydalanamıyorum. Mesaj görmek istediğim kişiye mesaj gittiği halde bana bildirim gelmiyor. Defalarca mesaj atmama rağmen cevap verende olmuyor. 7 günlük sure bittiğinde aboneliğin iptalini bu su...

Zetlog Kare Kodu Gelmiyor

profile
Stergios
18 Ekim
1.874

Yüklemeyi yaptım, kare kod gelmiyor. 5 saattir bekliyorum. Bu nasıl bir uygulama. Sadece para almak için yapılan bir uygulama. Hiçbir gerçek tarafı yok. Paramın iadesini istiyorum. Geri vermezseniz avukatıma vereceğimden emin olabilirsiniz.

Zetlog Program Bir İşe Yaramıyor

profile
Hakan
18 Ekim
1.933

Hayatımda gördüğüm en saçma program. Program sadece insanları yanıltmak amacı ile yapılmış sanırım ne müşteri temsilcisi ne bir iletişim numarası ne bir geri dönüş olmuyor. Hadi bunlar olmuyor. Bari program bari bir işe yarasa ne olurdu lütfen insanları bir de buradan vurarak zor durumda bırakmayın ...

Zetlog Paramın İadesini İstiyorum

profile
Rojda
17 Ekim
2.253

Yükledim 1 haftalık abone oldum ama çalışmıyor paramın iadesini istiyorum. Aciliyetten geri dönüş bekliyorum. Bu resmen bir ı başka bir şey değil ne böyle milleti kandırıyorsun doğru değil yaptığı ız çalışmayan uygulamayı ne diye yükleyenin elinde kalıyor.

Zetlog İptal Etmek İstiyorum

profile
Tc Selda
12 Ekim
10.213

Gerçekten sinir bozucu uzun zamandır uğraşıyorum olmuyor. Mesaj yazdım. Size dönüş olmadı. 3 günü halen giriş yapamadım. Aboneliğin iptalini talep ediyorum... Nasıl iptal edeceğim dönüş yapın. İlk abonelik ücreti boşuna gitti göremiyorum. İptalini istiyorum.

Zetlog Çalışmayan Yazılım Satışı Yapılıyor Dikkat

profile
Muharrem
10 Ekim
742

Destek alınması imkansız bir Firma Bu tarz yazılımlara prim vermeyin, muhatap bulamazsınız paranızdan olursunuz ayrıca kendi sisteminizin zarar görmesi bile söz konusu olabilir. Hiçbir yoruma dönüş bile yapılmamış Bu sistem karşı tarafı haberdar etmiyor sanırım.

Marka Profili

Zetlog bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Zetlog henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör