Tat Gıda Bezelye Şikayetleri

(15 şikayet)

Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı

Dikkat çekmesi ve ileriye dönük önlemlerin alınabilmesi açısından yaptığım bildirim sonrası Tat Gıda tarafından kısa sürede telefonla aranarak tatmin edici bir açıklama aldım. Üretimde sıkı denetimler olduğunu, gıda yönetmeliklerine uygun üretimler yapıldığını, ancak ambalaj konusunda, ambalajın herhangi biryerinde gözle farkedilemeyecek bir noktadan ürünün hava alması sonucu böyle durumun oluşabileceği söylendi. Çok düşük bir ihtimal de olsa bu durumun yaşanması olumsuz bir durum tabi ki. Böyle bir durumun tespitinden sonra farklı metodlarla bunun da önlenebileceğini düşünüyorum. Konunun mutlaka inceleneceğini belirttiler. Güvenilir bir marka olduğunu düşünerek bu markayı tercih ediyordum. Bundan sonra benzer bir durumla umarım karşılaşmayız. Konuya gösterilen hassasiyet önemliydi. Bunun için teşekkürler.
08 Ağustos 2018

Kazan'ın Teşekkür Mesajı

İnsan beslenme ve temel yaşam kalitesini artirmak daha fazla dinlenme ve sosyal aktiviteler de bulunma şansını üretmiş olduğunuz her üründe bize sağladığınız için teşekkür ederiz...
Tat Gıda

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Nisan 2018

Revzat'ın Teşekkür Mesajı

Çabuk dönüş yapıldığı için teşekkür ederim
Tat Gıda

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

08 Şubat 2018

Ramazan'ın Teşekkür Mesajı

Şikayeti yükledikten yarım saat sonra yaptığınız güzel dönüş ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Böyle bir durumla karşılaşarak ne kadar iyi bir firma olduğunuzu dönüş yaptığınız konuşma ile daha iyi kanıtladınız. İlgi ve alakanızdan sonra kullanmaya devam edeceğim.
29 Eylül 2017

Sefa'nın Teşekkür Mesajı

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
05 Ağustos 2017
Tat Gıda

Marketten aldığımız Tat bezelye konserve içinden cam kırıkları çıkmıştır. Gıda içerisinden çıkan camlar insan sağlığı için çok zararlı olup bu bir kritik kalite kazasıdır.

08 Nisan 2017
Tat Gıda

Bezelye konservesinin içinden böcek çıktı. Markette ambalajı da zarar görmemişti. Üzerinde kapak koruma bandı duruyordu. Yani fabrikasyon bir dolum hatası. Yıllardır güvendiğim markadan böcek çıkması beni çok r…

27 Şubat 2017

Aydogan'ın Teşekkür Mesajı

Tat Gıda markası için dün akşam oluşturmuş olduğum şikayet için bu sabah tarafıma dönüş yapılmış olup, istenmeyen bir durum için üzüntüleri bildirmislerdir. Hızlı dönüşleri ve çözüm odakli oldukları için teşekkür ederim.
24 Şubat 2017

Damlali'nin Teşekkür Mesajı

Sorunum çözuldu sorun kalmadı
Tat Gıda

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Mart 2016
Tat Gıda

Aldığım bezelye konservesinden yeşil renkte kurt çıktı. Tüm konserveyi atmak zorunda kaldım.

15 Şubat 2016
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları