Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

SuperLive Sebepsiz Ban Yedim

profile
Taner
30 Kasım 2023
963

Superlive uygulaması cihazıma kalıcı olarak ban uyguladı. Elektronik sigara içtiğim için yayın açamıyorum ve konuk olamıyorum. Lütfen yardımcı olun.

SuperLive Sebepsiz Ban Yedim
SuperLive Sebepsiz Ban Yedim

Benzer Şikayetler

Superlive Giriş Yapamıyorum SMS Gelmiyor

profile
Güler
1 gün önce
101

Superlive uygulamasını severek kullanıyorum ancak şu anda giriş yapamıyorum. 'SMS günlük sınırına ulaştınız.' şeklinde bir mesaj alıyorum fakat doğrulama kodunu alamıyorum. Lütfen yardımcı olun, Superlive uygulamasında hesabım var ve giriş yapamıyorum.

Superlive Giriş Yapamıyorum SMS Gelmiyor
Superlive Giriş Yapamıyorum SMS Gelmiyor

SuperLive Hesabımın Yayına Tekrar Açılmasını İstiyorum

profile
Mehmet
1 hafta önce
119

Hesabım kalıcı olarak donduruldu ve bunun sebebini anlayamıyorum. Sürekli uyarılar aldım. Yayından sonra bana çıplaklık ve pornografi içerikli olduğu gerekçesiyle uyarı geldi. Böyle bir içerik paylaşmadığım halde bu uyarıyı aldım. Sebepsiz yere geldiğini düşünüyorum. Kaldırılmasını rica ediyorum.

SuperLive 18 Yaş Altı Ban Yedim

profile
İlkim
22 Ocak
78

18 yaş üstü olmama rağmen yaştan dolayı ban yedim. Gayet normal bir yayın açmıştım ve birisi şikayet ettiği için ban yedim Kimlikte yaşım tutuyor sıkıntı yok, küçük gösteriyorum eyvallah. Moderatörlerle yazışmak istedim moderatör yok bu ne biçim sistem

1

SuperLive Ban Kaldırmasını İstiyorum

profile
Arda
27 Aralık 2023
152

Küçük kuzenim benden habersiz yayın açmış ve kalıcı olarak banlanmış. Bunu düzeltebilme şansımız var mı? Düzeltilirse çok iyi olur. Hesabımı yeni açmıştım, düzeltilirse çok sevinirim. Yeni yayın platformum olabilir. Çok güzel bir uygulama inceledim ve beğendim, teşekkürler.

1

Superlive Sebepsiz Ve Nedensiz Engel

profile
Özgür
03 Kasım 2023
26

Superlive uygulama cihazıma kalıcı ban attı. Yayın açamıyorum ve konuk olamıyorum. Sebebi belli 30 dolardan fazla kazanç sahibi oldum. Ödeme yapmamak için bilerek hesaba ban atıyorlar, insanları mağdur ediyor. Kimsenin ilgilendiği de yok.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz