Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sosyete Takıcısı Ürün Eğik Geldi

Veysel
05 Aralık 2023 15:16
127

Sosyete Takı'dan ürün aldım, ürün eğik geldi ancak hanımefendi bir türlü kabul etmiyor ve kargoyu suçluyor. Kargoya gittiğimde 'bizim sorunumuz değil' diyorlar, kimse suçu kabul etmiyor ve mağdur olan benim. Kadın beni suçlu buluyor ve beni tehdit ediyor. 'Kamera kayıtlarını aldım' diyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Hülya

Yasal süreç başlatılmıştır. Cevap hakkımızı orada kullanacagız. Mutlu günler diliyoruz.

Hülya

Veysel ismiyle yazan şahıs aslında 5 Aralıkta 1 bileklik alım yapan Müyesser Bilgin hanımdır. Kendisi kargodan hasarlı kargo aldığını iddia etmıstır. Kargoyla yaptığımız görüşme sonucunda kargo poşetinde ve ürün kutusunda hiçbir hasar olmadığını hasarsız teslim edildiği beyan etmıstır. Hanımefendi firmamıza ve kargo firmasına karşı hakaret ve tehditlerde bulunmuştur. Tüm tatsızlıklara rağmen müşteri memnuniyeti açısından 6 Aralık tarihinde ( ekte kargo takıp sisteminden alınan çıktı mevcuttur ) aynı model üründen ücretsiz olarak gönderim yapılmıştır. Ve bu hanfendıye bildirilerek hasarlı olduğunu iddia ettiği ürünün iadesi istenmiştir. Sonuç olarak müşteriye ürün 1 24 saatte gönderilmiş olup herhangi bir mağduriyeti mevzu değildir. Bilakis Müyesser Bilgin hanımefendi hasarlı olduğunu iddia ettiği ürünü iade etmeyerek ve buraya gerçekle alakasız yorumda bulunmuştur. İade etmesi gereken ürünü iade etmemıstır. Mağduriyeti olmadığı halde yazılar yazıp firmamızın itibarını zedeleyici yazılar yazmıstır.

Veysel

Bana yaptığın hakaretleri sözleri de yazsanya buradan sen bana ne hakla hakaret edersin ne hakla kaşar dersin sizin gibi ağır sözler konuşan insanı aşağılayan birisini görmedim sizden kaç defa açık adres istememe rağmen bir türlü göndermediniz çünkü sizin derdiniz buradaki şikayetimi geri almamdi ama almayacağım herkes görsün sizi sattığın ürünün arkasında duracaksın ve artı resimde gönderdiğiniz kutunun halı görünüyor nasıl hasar görmemiş ve ne kargo şirketine ne de size kimseye hakaret etmedim ses kayıtları WhatsApp yazışmaları hepsi elimde isteyen herkese gönderebilirim buraya tekrar atıyorum bilekliği ve kutunun halini

Sosyete Takıcısı Ürün Eğik Geldi
Sosyete Takıcısı Ürün Eğik Geldi
Benzer Şikayet Yaz