
Samsung S20 Fe Telefon Donma Sorunu

Samsung S20 Fe telefonum çok çabuk ısınıp donmaya başladı. Ekran bir anda donuyor, arama geliyor açamıyorum. Tek çaresi telefonu yeninden başlattığımda düzeliyor aradan 5 dakika geçiyor tekrar donuyor. Artık kullanılamaz hale geldi. Yardımlarınızı bekliyorum
Samsung S20 FE Gizemli Ses Ve Titreşim Sorunu

Samsung S20 FE markalı telefonumu kullanırken, telefonum hiçbir bildirim veya arama gelmeden kendiliğinden ses çıkarıyor ve titriyor. Bu durum tekrar ediyor ve nedenini anlayamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Uzun süredir bu problemle karşı karşıyayım.
Samsung Telefon Telefonumdan Ses Gelmiyor

Samsung S20 FE telefonum 2 gündür ses gelmiyor. Arama geldiğinde telefon çalmıyor, karşı taraftan gelen sesleri hoparlöre almama rağmen kulağıma alınca duyabiliyorum. Müzik dinlerken ses çok kısık geliyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz, lütfen?
Samsung S20 Fe Teknik Servisten Sonra Oluşan Sim Algılama Sorunu

Samsung S20 fe model telefonunu kullanıyorum. Telefonda herhangi bir sıkıntım yoktu. Ekranı kırıldı teknik servise gönderdim 2000 TL karşılığında telefonumun ekranı yenilendi fakat servisten aldıktan sonra sim kartını okumamaya başladı. Telefon durduğu yerde sim kartını algılamıyor hat yerinde kulla...
Samsung Telefon S20 Fe Yanki Sorunu

Samsung Galaxy S20 fe model telefonumda karşı taraftan arama geldiğinde karşı taraftakinin kendi sesi yankılanıyor. Görüşmeyi sonlandırıp ben aradığımda yankılanma olmuyor. İlk kez karşılaştığım bu durum 2 aydır var. Sorunun çözülmesini rica ediyorum
Samsung S20'de Telefon Tekrar Kapanması

Samsung S20fe telefonunun ekranı açılmıyor. Telefonun ekranı gitti birden açılmıyor bildirim arama geliyor ama ses var görüntü yok bildirimleri alıyor titreşim var ama ekran kapkaranlık 5 saattir. Bu şekilde hiçbir şekilde geri gelmedi ekran yaklaşık 1 buçuk yıl oluyor ürün alınalı!
Samsung Telefon S20 Fe Tuş Kilidini Açınca Ya Da Konuşurken Titreşim Sorunu

Samsung s20 fe cihaz kullanıyorum. Herhangi bir ayarla oynamadığım halde telefonun her tuş kilidi açıldığında ya da bir görüşme yaparken sanki arkadan bir arama geliyormuş gibi ya da bir mesaj alıyormuş gibi sesli ve titreşimli bir uyarı veriyor. Ayarlar kısmından denemediğim şey kalmadı, bir türlü ...
Samsung Telefon Samsung Cep Telefonum Email Klonlandığı İçin Servis Kabul Etmiyor

Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4500 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 6 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 990 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |

