Yeni Alınan Samsung Galaxy A16'da Parmak İzi Ve İnternet Sorunları

Yaklaşık 8 ay önce bir operatör bayisinden Samsung Galaxy a16 marka telefonu satın aldım. İlk zamanlarda sadece ara ara hafif kasmalar oluyordu, bunun...

Yaklaşık 8 ay önce bir operatör bayisinden Samsung Galaxy a16 marka telefonu satın aldım. İlk zamanlarda sadece ara ara hafif kasmalar oluyordu, bunun...

Bugün almış olduğum Samsung Galaxy A16 telefonumun kurulumunu yapamıyorum. İnternete bağlanıyor ama internet yok diyor. Sabahtan beri uğraşıyorum, asla açamadım telefonu. Lütfen sorunumu çözün. Aldığım mağaza bana uzak, o yüzden gidemiyorum. Yetkililer bana ulaşsın.

Samsung Galaxy A16'da kurulum sorunu yaşıyorum. Telefonu ilk kez açıyorum fakat kurulumunda asla ilerleyemiyorum. Başta internete bağlanmaya çalıştığımda, 'internet kullanılamıyor' uyarısıyla karşılaşıyorum. Bu yüzden kurulumu tamamlayamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Samsung Galaxy a 16 de kurulum sorunu yaşıyorum. Telefonu bugün aldım, sabah saatlerinden beri telefonun kurulumunu tamamlamaya çalışıyorum. Ancak internete bağlanmaya çalıştığımda, internet simgesinin üzerinde ünlem işareti beliriyor ve 'internet yok' ya da 'internet kullanılamıyor' uyarılarıyla ka...
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Batarya Gücü | 5500 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Kamera Çözünürlügü | 64 MP |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |