Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Novagra

5Şikayet
0Çözüm
Şikayet Yaz
Şikayetler
16 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Novagra
  • Çözülen
  • Videolu
1

Novagra Yanlış Ürün Gönderimi

profile
13 Haziran
5.503

İzmir Ecza deposundan Ql 36 siparişi verdim, ama Novagra gönderdi, WhatsApp yanlış gönderdiklerini söyledim, tamam biz bugün sizin siparişinizi ücretsiz gönderelim dediler ; Ama sonra bir daha iletişim kuramıyorum, mesajlara ve aramalara cevap vermiyorlar.

Novagra 285 TL Harcadım ve Hiçbir Sonuç Alamadım

profile
07 Mayıs
4.532

285 TL verdim. Çok da umutla heyecanla bekledim gelmesini ve kullandım iki gün, hiç etkisi olmadı. Sorumlulara ulaştım, beş gün boyunca deneyin dediler. Denedim aynı saatlerde ve olgun oldu. Hiçbir etkisi, alakası asla yok.  

Novagra Geciktirici Faydasını Görmedim!

profile
02 Kasım 2022
98

100 TL kargo dahil sipariş verdim adresime kadar getirdiler kutuda, bandrollü fakat defalarca kullanmama rağmen hiçbir faydasını görmedim param da çöp oldu iade edemedim kullandım çünkü birkaç defa, insanları yanıltmaya hakkınız yok herkes bir umut şu stresli hayatta ilişkisine yön vermeye çalışıyor...

Novagra Geciktirici Faydasını Görmedim!

Novagra Orijinalliği Şüpheli Ürün

profile
23 Şubat 2022
14.505

Https://www.novagra.shop/ Novagra adlı ürünü sipariş ettim kapıda ödeme yöntemi ile ürün geldi 105 TL ödedim ürünü kullandım ürünün ne olduğu belli değil bu site tamamen insanları yanıltma maksadı ile kurulmuş insanlar açıklama bölümüyle alakası yok.

Novagra Hiçbir Etkisi Yok

profile
22 Temmuz 2021
30.725

Ürün hiçbir etki göstermiyor aksine daha çabuk boşalıyor orijinal olmayan ürün. Ben aldım bir hafta kullanın dediler kullandım ama boş etki göstermiyor hiçbir şekilde yanıltıldım açıkçası güvenmiştim ama artık internet üzerinden hiçbir şey sipariş etmeyeceğim.

Novagra İnternet Site Alışverişi

profile
23 Haziran 2021
32.457

https://eczapetra.com/orjinal-Novagra bu siteden alışveriş yaptım. Sitede ürünlerin fatura ve barkodlu olduğu yazıyor orijinal olduğu yazıyor ama gelen üründe ne barkod var ne de fatura var WhatsApp numaralarına yazdım beni engellediler. Sitelerine yazıyorum cevap vermiyorlar. Yazdıkları her şey yal...

Novagra Replika Ürün Gönderdiler!

profile
30 Nisan 2021
36.098

Replika ürün gönderdiler hiç memnun kalmadım! Uygulama talimatına göre kullandım ama faydasız ürün. Elimden geldikçe hakkımı arayacağım! Böyle İnsanları yanıltamazlar!

Novagra Sahte Ürün Gönderimi

profile
11 Mart 2021
41.749

Novagra ürün aldım orijinal ve bandrollü ürün gönderiyoruz dediler sahte ürün gönderdiler. WhatsApp üzerinden defalarca yazdım cevap bile vermiyorlar.

Novagra Sahte Ürün Gönderimi

Novagra Sahte Ürün Gönderimi

profile
06 Şubat 2021
57.895

Öz kazak firmasından Novagra geciktirici aldım ama kuru orijinal değil ne fatura var ne emniyet bantlı anlayacağınız sahte ben bir avukat olarak bütün haklarımı arayacağım.

Novagra Sahte Ürün Gönderimi
Novagra Sahte Ürün Gönderimi
Novagra Sahte Ürün Gönderimi

Novagra Farklı Marka Gönderimi

profile
15 Aralık 2020
42.247

Geçenlerde bir firma sorumlusu olduğunu belirten birinden Novagra ürününü istettim bana ise Novagra diye mızrak marka ne olduğu belirsiz tanınmaz bir ürün gönderildi. Zaten belliydi orada sözü edilen ismi göndermeyecekleri de yine de arayıp sordum içerikleri aynıymış da falan da filan da yalandan ki...

Novagra Etkisi Yok

profile
21 Kasım 2020
42.957

Ürünü sitesinden aldım hiçbir etkisi yok. Güvenlik kapağı dahi yok bandrol yok fatura yok.

Novagra Hap Hiçbir İşe Yaramıyor

profile
18 Ağustos 2020
46.287

Bayan azdırıcı damla ve sertleştirici ürün aldım ama hiçbir etkisi yok. WhatsApp'tan ürünü iadesini ve paramı yollamasını istedim. Cevap bile verilmiyor güneşecza sitesi yanıltıcı sattığı ürünün arkasında durmuyor. 

Novagra Hap Hiçbir İşe Yaramıyor

Novagra Ürün Orijinal Değil

profile
05 Ağustos 2020
45.681

Novagra gıda takviyesi aldım 3 kutu 130 TL. Fakat ürün orijinal değil fatura yok kapağında emniyet bandı tok orijinale benzemiyor paramın iadesini istiyorum. Karşımda muhatap bulamıyorum. Gelen ürünün üzerinde kargo firmasının telefonu var muhatap yok tarım Bakanlığına göndereceğim i celenmesi için ...

Novagra'dadan  sahte Ürün Gönderildi

profile
23 Temmuz 2020
47.914

Bana gelen üründe ne fatura ne hologram kod hiçbir şey yoktu. WhatsApp'tan yazdığımda ise ürünleri bakanlık tarafından onaylıymış. Bir de bunu söylüyorlar yüzleri kızarmadan. Bakanlık sizi yakalasa müebbet hapis verir. Hangi bakanlıktan bahsediyorsun  be adam. Ben hakkımı helal etmiyorum. 

1
profile
07 Haziran
16.755
Sadık Şikayetini Yayından Kaldırdı
1
profile
17 Mayıs
11.326
Murat Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Novagra bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Novagra henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.