Toplam çözüm sayısı
..

Misyon Kredi Danışmanlık

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 25.034

Misyon Kredi Danışmanlık
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

152 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 651görüntüleme
 • 3 gün önce

Misyon Kredi Danışmanlık'ın Her Şeyi Yalan

Bunlar nasıl yasal çalışıyor bilmiyorum. Her şey yalan. 90 TL parayı alana kadar her şey çok iyi.  90 TL parayı aldıktan sonra telefonları açmıyorlar. Bir de onlar haklıymış gibi atar yapıyorlar. Yüz yüze bile gelmiyorlar. Sadece SMS üzerinden yalan  şeyler yapıyorlar. Gereken her yere bunları şikay...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 1.193görüntüleme
 • 4 gün önce

Misyon Kredi Danışmanlık Üye Yapmaya Çalışma

Misyon Kredi tarafından yanıltıldım. Ödeme yaptıktan sonra kimse cevap vermiyor. Hatta 2 aylık da Findeks ücretli üyelik yapmaya çalışıyorlar. Ön ödeme yapana kadar ilgili sonra cevap bile alamıyorsunuz.

profile
 • 2.419görüntüleme
 • 1 hafta önce

Misyon Kredi Danışmanlık Yanıltıyor

Misyon Kredi denilen kurum maalesef tamamen art niyetlidir. 20 bin tl krediniz onaylanmıştır deyip 90 TL ücret istiyor. Ücreti ödedikten sonra da Onaylanmamıştır şeklinde tekrar SMS atıyorlar. Başvuruyu yaptığım dakika beni arayan firma başvurudan sonra telefonları dahi açmıyor. Pazartesi sabah doğr...

profile
 • 2.853görüntüleme
 • 1 hafta önce

Misyon Kredi Danışmanlık Gerçeği Yansıtmıyorsunuz

Misyon Kredi bankaya 89.90 TL yatır dediniz yatırdık 25bin onaylandı dediniz hangi banka neresi nereden çekeceğimizi söylemediniz sızın politikanız para hesabınıza yatana kadar bu müşteri hizmetlerinde duran bayan yüzümüze kapatıyor telefonu bu nasıl bir anlayış!

profile
 • 3.324görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Misyon Kredi Danışmanlık Sorun Çözmek İçin Değil Şikayeti Kaldırtmak İçin Aksiyon Alıyor

Misyon kredi bana bir mesaj atmış telafi edelim iadenizi sağlayalım bende uzamasın diye dönüş yaptım benden mail istiyorlar iade yapılmadan hem suç işleyip hem de telafi edelim deyip yazı istiyorlar iyi niyetli olsalar iadelerini hemen yaparlar ben zaten gerekli yerlere paylaşmıştım yasal olarak dev...

profile
 • 3.593görüntüleme
 • 1 hafta önce

Misyon Kredi Danışmanlık Yalan Beyan

Gerekli adli işlemler için gereken yerlere müracaat edeceğim. İnsanları yanıltıp 90 liralık bir ücret isteyip sonrada olumsuz sonuçlanmış diyorlar. 100\90 garanti veriyorlar kredi için işleri güçleri yalan. tavsiye etmiyorum.

profile
 • 5.475görüntüleme
 • 2 hafta önce

Misyon Kredi Danışmanlık İlgi Sıfır

N**** hanım diye biri danışmanlığımı yapacağını söyledi asla yardımcı olmuyor soru soruyorum saatlerce dönmüyor icra takibiniz yoksa kesinlikle çıkar dedi icra takibim yoktu ama doksan TL'ye risk analizi yaptıracağız parayı gönderin dediler birkaç saat sonra risk analizi çıktı. İçinde takibiniz var ...

profile
 • 4.990görüntüleme
 • 2 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Özge Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 6.388görüntüleme
 • 2 hafta önce

Misyon Kredi Danışmanlık 90 Lira Diyor Kredi Yalanı

90 lira para aldılar. Misyon kredi'yi arıyorum bana verilen cevap telefonunuza gelen mesajı onaylayın 12 ay boyunca kullanmak istiyorsanız onaylayın ben 12 ay kullanmak istemiyorum onaylamadım saçmaladığınızın farkında mısın diyor bana müşteriye saygı yok bunlarda.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 9.398görüntüleme
 • 3 hafta önce

Misyon Kredi Danışmanlık İlgi Alaka Çözüm Sıfır!

1 ayı aşkın süredir bekletiyorlar ve sonuç olumsuz. Kredi çıkar alırız vs vs gibi konuşmalar. 90 TL gibi bir ücret alıyorlar, aldıktan sonra zerre ilgilenmiyorlar. Ve 3 aylık sözleşme yapıyorlar. Sözleşme iptali olmadığını söylüyorlar. Kendileri zor durumda olan insanları daha da zor duruma düşürüp ...

 • profile
 • profile
2 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Misyon Kredi Danışmanlıkmarka profilini oluşturdu.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %10

Misyon Kredi Danışmanlık

Misyon Kredi Danışmanlık Hakkında

Misyon Kredi Danışmanlık, krediye başvurmak ve kredi almak isteyenler için kredi notu yükseltme, bankalardan en uygun kredi alma yolları, konut kredisi bilgilendirmeleri gibi kredi ile ilgili en çok merak edilen konularda danışmanlık hizmeti veren bir firmadır. Ev almak, araç almak, iş kurmak ya da farklı amaçlarla kredi çekmek istiyor ancak kafanızda bununla ilgili pek çok soru işareti bulunuyorsa Misyon Kredi Danışmanlık Limited Şirketi’ndan aklınıza takılan tüm konularla ilgili bilgi alabilirsiniz. İstanbul Şişli’de bulunan Misyon Kredi Danışmanlık firması, hem İstanbul içinden hem de İstanbul dışından pek çok müşterisine danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kredi çekmek isteyen ve kafasında çeşitli sorular bulunan kişilerin kredi başvurusunda kafasındaki soru işaretlerini silmelerine yardımcı olan Misyon Kredi Danışmanlık, kredi ile ilgili pek çok farklı konuya çözüm de sunmaktadır. Misyon Kredi Danışmanlık firması ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz sayfamızda yer alan Misyon Kredi Danışmanlık yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Misyon Kredi Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Misyon Kredi Danışmanlık firmasının temel hizmetlerinden biri, bankalardan kredi alamayan veya daha yüksek limitlerde kredi kullanmak isteyen müşterilere kredi kullanım aşamasında danışmanlık hizmeti vererek kolayca kredi almalarını sağlamaktır. Türkiye’nin ilk ve tek yasal kredi danışmanlık şirketi olan Misyon Kredi Danışmanlık, kredi onay aşamasında çok büyük rol oynar. Kurulduğu günden beri kredi kullanmak isteyen pek çok tüketiciye yardımcı olan Misyon Kredi Danışmanlık firmasından hizmet almak için öncelikle “Başvuru Formu”nu doldurmanız gerekir. İsim, soyisim, telefon numarası, il, e-posta adresi ve bankalarla ilgili sorunlarınızı dolduracağınız formu firmaya göndererek online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu yaparken bu alanda uzman bir firmadan yardım alarak çeşitli zorluklar ve olumsuzluklara karşı elinizi daha güçlü tutabilirsiniz. Misyon Kredi Danışmanlık, kredi kullanmak istediğiniz ve hatta şartlarınızın buna el vermediği durumlarda sizlere yardımcı olur. İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı yasal bir kredi danışmanlık şirketi olan Misyon Kredi Danışmanlık, komisyon usulü ile çalışmaktadır. Firma tarafından size bankalardan referans olunarak kredi kullandırımı yapmak itibarıyla komisyon alınır.

Misyon Kredi Danışmanlık İletişim Kanalları

KKB notunu yükseltme, bankalardan size en uygun krediyi alma, konut kredisi çekme, farklı bankaların faiz oranları hakkında bilgi sahibi olma, kredi sicili bozuk olmasına rağmen kredi çekme gibi çeşitli kredi işlemlerinde bir kredi danışmanlık firmasından hizmet almak işlerinizi kolaylaştırabilir. İşte Misyon Kredi Danışmanlık firması bu ve bunlar gibi konularla ilgili sizlere yardımcı olur. Misyon Kredi Danışmanlık iletişim kanallarını kullanarak merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Misyon Kredi Danışmanlık güvenilir mi diye merak ediyorsanız sayfamızda yer alan yorumları inceleyebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de her türlü konudaki Misyon Kredi Danışmanlık şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Misyon Kredi Danışmanlık iletişim numarası nedir?

Misyon Kredi Danışmanlık iletişim numarası 0212 934 0112’dir.

Misyon Kredi Danışmanlık hizmetleri nelerdir?

Misyon Kredi Danışmanlık firmasının temel hizmetlerinden biri, bankalardan kredi alamayan veya daha yüksek limitlerde kredi kullanmak isteyen müşterilere kredi kullanım aşamasında danışmanlık hizmeti vererek kolayca kredi almalarını sağlamaktır.

Misyon Kredi Danışmanlık ile ilgili daha farklı bir sorum var.

Misyon Kredi Danışmanlık hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.