12 Şubat
Yorum Yap
#11572403

Little Big İade İstiyorum!

Mağazadan bir ürün aldım bir gün sonra iade etmek istediğim için mağazaya gittim fişim vardı ve ürün de hiçbir sorun yoktu iade kabul etmediler. Üzerinden 24 saat geçmemesine rağmen neden iade yapılamıyormuş büyük bir kuruluşsunuz ve bu gerçekten çok saçma. Ürünümü iade etmek istiyorum, nasıl iade edeceğim? Mağazada iade olmuyorsa kurye aracılığı ile web den iade alın o halde. Bu konudan bunca muzdarip müşteriniz varken bence ilgilenmeniz ve bir şeyler yapmanız gerekiyor.

Gözde Gözde 520 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gözde13 Şubat

    Online de değişim oluyor fakat neden mağazada aldığımız ürün değişilmiyor? Bizi gerçekten böyle mağdur etmeye hakkınız var mı ya koskoca kuruluş iade yokmuş saçmalığa bak. O zaman online üzerinden değişeyim lütfen bu konuyla ilgilenin!

  • Little Big Temsilcisi12 Şubat

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. Ancak üzülerek belırtırız kı fırma olarak ıade sıstemıyle çalışmamaktayız. Urununuz kullanılmadı ve tadılat gormedıyse faturasıyla bırlıkte 30 gun ıcerısınde tum subelerımızden degısım yapabılırsınız. Bu nedenle size yardımcı olunamamıştır. Bılgınıze Iyı günler dılerız…

Ziyaretçi Yorumları