Inca

Inca

%30 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 9 Anket Üzerinden
%6 TEŞEKKÜR ORANI
32 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

USB portlarımda hiçbir sıkıntı olmadığı halde sitesinden indirdiğim yazılım aygıtı görmüyor.

1 g

6 ay önce almış olduğum Inca marka 300mbps modemin, wireless'ı günde en az beş kere kesiliyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum ithalatçı firmayı aradım bana aldığım yere göndermemi söyledi,15.00 TL kargo ücreti verdim aldığım yere gönderdim onlarda ithalatçı firmaya gönd…

15 Kasım

Daha alalı bir ay oldu. Farenin driverını Inca'nın sitesinden indirdim, açtığımda "Aygıt Bulunamadı" hatası alıyorum. Halbuki bilgisayara bağlı, portlarımda hiçbir sıkıntı olmadığı halde, çözülmesini istiyorum.

30 Ekim

Aldığım mouse yaklaşık 1 ay sonra sıkıntı çıkarmaya başladı. İmleci düz bir biçimde sürükleyemiyorum titriyor ve istediğim bölgeye tıklamamı engelliyor.

24 Ekim

Inca Img-365MS mouse sahibiyim, yeni aldım. Mousenin bir kısımındaki renkler diğerlerinden bağımsız çalışıyor. Diğer yerler yeşil yanarken o kısım kırmızı yanıyor.

18 Ekim

Dün Inca ımg369 markalı mouse aldım. Bir gün sonra ışı yanmadı yazılım ayarına girdim onda da mouse üretici veya ürün ID hatası diyor.

25 Eylül

Inca kablolu mouse aldım ışığı yanıyor ama çalışmıyor arada sırada çalışıyor sonra hemen gidiyor.

07 Eylül

Inca Img 369 faremi bilgisayar görmüyor ama ışığı yanıyor ve başka pc'de çalışıyor ama başka mouseleri alıyor, algılıyor.

07 Eylül

İnca img-365MS mouse var kendisi çalışıyor ama ışığı yanmıyor ürün ID hatası veriyor ne yapabilirim bilmiyorum.

05 Eylül

Yaklaşık 2 ay evvel almış olduğum Inca-369 Gaming mouse, 1 haftadır sürekli hata veriyor. Oyunun ortasında USB aygıtı tanımlayamıyor diye bir şey çıkıyor ve USB kabloyu çıkartıp takınca düzeliyor. Yaklaşık 10-15 dakika. Sonra tekrar aynı hatayı alıyorum. Görsel ve dizay…

21 Ağustos

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön