Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel

21100
(127 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
2.531 Şikayet (Son 1 yıl)
İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel
21100
(127 değerlendirme)
Şikayet Yaz

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Otobüs Şöföründen Şikayetçiyim

Ayşenur
24 Mayıs 10:16
3

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel İbb Yolların Bozuk Olması

Defne
23 Mayıs 18:01
27

İETT Yolcu Mağduriyeti Ve Sefer Sıkıntıları

Mahmut
23 Mayıs 10:56
93

İETT - Otobüs Saatleri Şikayeti

Aylin
22 Mayıs 21:37
69

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel İBB Abonman Kart Problemi

Dilek
22 Mayıs 19:35
24

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Sefer Yetersizliği!

Ecem
21 Mayıs 22:20
26

Metrobüs Araç İçi Klima Sıkıntısı

Vedat
21 Mayıs 20:16
46

İett Şoförünün Üstüme Yürümesi

Betül
21 Mayıs 09:52
62

İETT - Sürekli Mağdur Ediyor

Levent
21 Mayıs 08:21
59

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Durakta Durmayan Otobüs

Adem
20 Mayıs 17:19
62
İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Durakta Durmayan Otobüs

İETT 15 Ty Küçük Araç Sorunu

Uğur
20 Mayıs 13:15
43

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel 11P Otobüsü Sefer Saatinde Kalkmadı

Melisa
20 Mayıs 10:27
39

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Gelmeyen Otobüsleri

Fehmi
20 Mayıs 00:14
35
Toplam 7.295 Şikayet

Marka Profili

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel için ulaşabileceğim bir telefon numarası var mı?
0212 372 22 22 numarasıyla İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel müşteri hizmetlerine bağlanarak, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
İETT iletişim kanalları nelerdir?
İETT iletişim kanalları arasında; ALO 153’ü arama, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi yöntemler yer almaktadır. Diğer İETT iletişim kanalları ve bunlarla ilgili şikayetler için ise hemen tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
İETT sefer saatleri nereden görüntülenir?
İETT sefer saatlerini “Hat – Hareket Saati” sayfasından görüntüleyebilirsiniz. İETT saatleri ile ilgili herhangi bir mağduriyet ya da olumsuz deneyim yaşamanız durumunda ise şikayet ve yorumlarınızı buraya tıklayıp sayfamızda paylaşabilirsiniz.
İETT Genel Müdürlüğü iletişim numarası nedir?
İETT Genel Müdürlüğü iletişim numarası 0212 372 22 22’dir.
İETT ücretsiz mi?
İETT ulaşım kanalları resmi gün ve bayramlarda ücretsizdir.
İETT ile ilgili daha farklı bir sorum var.
İETT hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

İstanbul Elektrik Tramvay Tünel (İETT) İşletmeleri Hakkında

İstanbul Elektrik Tramvay Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü yani İETT; ülkemizdeki pek çok ilkin mimarıdır. İlk olarak 1869 yılında Dersaadet Tramvay Şirketi’nin kurulmasıyla yolculuğuna başlayan İETT, günümüzde İstanbul’daki birçok toplu taşımayı ifade etmektedir. “Toplu ulaşım hizmetlerini bütüncül bir bakış açısıyla, açığa çıkmamış ihtiyaçları karşılayacak şekilde düzenlemek, denetlemek, koordine etmek ve sektörel bilgi birikimini yönetmek” misyonuyla faaliyetlerini sürdüren İETT, İstanbul’daki toplu ulaşıma yenilikçi çözümler getirmektedir. Toplu ulaşımı cazip hale getirerek şehir hayatını kolaylaştıran lider kuruluş olmayı kendine vizyon olarak belirleyen İETT; adil, güvenilir, katılımcı, duyarlı ve yenilikçi olma değerleriyle hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sayfamızda İETT ile ilgili daha fazla fikir edinebileceğiniz bilgiler ve yorumlar yer almaktadır. İETT’nin hizmetleri, İETT personelleri, İETT ile ilgili diğer konularda kullanıcı yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.

İETT Hizmetleri Hakkında…

İETT, İstanbul’da toplu ulaşımda önemli bir yere sahip olan otobüslerin koordine edilmesinden, denetlenmesinden ve düzenlenmesinden sorumludur. İstanbul’da toplu ulaşımı daha cazip kılmak adına yapılan çeşitli çalışmalar sonucu İETT hat ağları genişletilmiş ve çeşitli hayat kolaylaştırıcı uygulamalar ortaya koyulmuştur. İETT hat ve hareket saati görüntülemelerini “Tüm Hat Listesi” sayfasından yapabilmeniz mümkündür. Bu sayede gideceğiniz noktaya hangi hatların gittiğini ve hangi saatlerde seferler olduğunu görebilirsiniz. Bu sayfadan İETT saatlerini de görerek gideceğiniz yere geç kalma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca İETT “Nasıl Giderim?” motoru sayesinde gideceğiniz nokta ve gitmek istediğiniz nokta bilgilerini girerek; kullanabileceğiniz çeşitli toplu ulaşım araçlarını görüntüleyebilirsiniz. Toplu taşıma kullanımına teşvik için geliştirilen bu uygulamalar, kullanıcıların hayatlarına büyük kolaylıklar kazandırmaktadır. İETT otobüslerinde, metrolarda, tramvaylarda ya da metrobüslerde seyahat edebilmeniz için İstanbulKart sahibi olmanız gerekmektedir. İstanbulKart’ın içine bakiye yükleyerek tüm toplu ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tek kullanımlık, iki kullanımlık, üç kullanımlık ya da beş kullanımlık olarak üretilen İstanbulKart’ları da tercih edebilirsiniz. İstanbulKart’ınızın dolumunu gerçekleştirebileceğiniz dolum noktaları bilgisini de yine İETT’nin web sitesi üzerinde bulmanız mümkündür.

İETT İletişim Kanalları & İETT Şikayetleri

İETT ulaşım araçları, İETT hizmetleri, personelleri ya da diğer konularla ilgili yorum, öneri ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz. İETT hizmetleriyle ilgili bilgi almak ya da soru sormak isterseniz ise İETT iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. İETT iletişim kanalları arasında; ALO 153’ü arama, online iletişim formunu doldurma, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler yer almaktadır. Kullanıcıların İETT yorumlarını ve şikayetlerini ise sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de İETT iletişim kanalları ve genel olarak İETT hizmetleri ile ilgili şikayet ve deneyimlerinizi sayfamızda yayınlayabilirsiniz. Sayfamızda yayınlamış olduğunuz yorum ve şikayetler hem kurum hem de diğer tüketiciler tarafından görülebilecektir.