Tüm Markalar
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0.7/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like 1.335

  Şikayet Sayısı

 • solution-like %2

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Yavaş

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %2

  Çözülen Şikayet Oranı

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Rozetleri

nobadge
İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Hiçbir Rozet Kazanamadı!

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay TünelÇözülen Son Şikayetler Tüm Çözülen Şikayetlere Git /right-arrow

Bugün (21.02.2020) 14.20 'de Orhantepe sahil durağından Kadıköy yönüne gitmekte olan 16 d 34 **  plakası otobüse bindiğimde öğrenci akbilim yetersiz bakiye diyerek basmadı .diğer yolculardan rica ettiğimde kimse yardımcı olmadığı için şoför beye rica ettim , bozuk 3.5 TL olmadığı için 5 TL verdiğimd...Devamını oku

 • - Görüntüleme

18.02.2020 07.50 sularında Kavacık'tan binmiş olduğum 34 ***10 plakalı 500 t otobüsünüz ( Kavacık - Kartal Yönü ) 7 TL ücret düşmüştür.Şoförden haksız olarak tahsil edilen 3.5 liramı istediğimde ise yarın ücretsiz binebileceğim gibi saçma sapan cevaplar vermiştir. Lütfen ücret iademi ivedilikle yap...Devamını oku

 • - Görüntüleme

14D otobüs hattı Hisar caddesin den 06:50 de kalkması gereken otobüs iki gündür geç geliyordu.bugün ise hiç gelmedi, tam bir rezillik. böyle sorumsuz insanları göndermesinler. sürekli şoför değişiyor, bahanede hazır araç ariza yaptı. bu son dakikami belli oluyor gelmiyorlar .uyuyorlar sonra araç arı...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Şöförlerinizden birisi saat 13.00 öğlen trafik yoğunluğunun oldukça az olduğu bir saatte 4. Levent istikametinden Seyrantepe yönüne giderken işe giderken kullanacağım 500 t otobüsü durağına ulaşmak için yaya geçidinden karşıdan karşıya geçerken otobüsü üzerime sürdü ve beni hızla yere düşürdü. Hiç k...Devamını oku

 • - Görüntüleme

İstanbul Elektrik Tramvay Tünel (İETT) İşletmeleri Hakkında

İstanbul Elektrik Tramvay Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü yani İETT; ülkemizdeki pek çok ilkin mimarıdır. İlk olarak 1869 yılında Dersaadet Tramvay Şirketi’nin kurulmasıyla yolculuğuna başlayan İETT, günümüzde İstanbul’daki birçok toplu taşımayı ifade etmektedir. “Toplu ulaşım hizmetlerini bütüncül bir bakış açısıyla, açığa çıkmamış ihtiyaçları karşılayacak şekilde düzenlemek, denetlemek, koordine etmek ve sektörel bilgi birikimini yönetmek” misyonuyla faaliyetlerini sürdüren İETT, İstanbul’daki toplu ulaşıma yenilikçi çözümler getirmektedir. Toplu ulaşımı cazip hale getirerek şehir hayatını kolaylaştıran lider kuruluş olmayı kendine vizyon olarak belirleyen İETT; adil, güvenilir, katılımcı, duyarlı ve yenilikçi olma değerleriyle hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sayfamızda İETT ile ilgili daha fazla fikir edinebileceğiniz bilgiler ve yorumlar yer almaktadır. İETT’nin hizmetleri, İETT personelleri, İETT ile ilgili diğer konularda kullanıcı yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.

İETT Hizmetleri Hakkında…

İETT, İstanbul’da toplu ulaşımda önemli bir yere sahip olan otobüslerin koordine edilmesinden, denetlenmesinden ve düzenlenmesinden sorumludur. İstanbul’da toplu ulaşımı daha cazip kılmak adına yapılan çeşitli çalışmalar sonucu İETT hat ağları genişletilmiş ve çeşitli hayat kolaylaştırıcı uygulamalar ortaya koyulmuştur. İETT hat ve hareket saati görüntülemelerini “Tüm Hat Listesi” sayfasından yapabilmeniz mümkündür. Bu sayede gideceğiniz noktaya hangi hatların gittiğini ve hangi saatlerde seferler olduğunu görebilirsiniz. Bu sayfadan İETT saatlerini de görerek gideceğiniz yere geç kalma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca İETT “Nasıl Giderim?” motoru sayesinde gideceğiniz nokta ve gitmek istediğiniz nokta bilgilerini girerek; kullanabileceğiniz çeşitli toplu ulaşım araçlarını görüntüleyebilirsiniz. Toplu taşıma kullanımına teşvik için geliştirilen bu uygulamalar, kullanıcıların hayatlarına büyük kolaylıklar kazandırmaktadır. İETT otobüslerinde, metrolarda, tramvaylarda ya da metrobüslerde seyahat edebilmeniz için İstanbulKart sahibi olmanız gerekmektedir. İstanbulKart’ın içine bakiye yükleyerek tüm toplu ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tek kullanımlık, iki kullanımlık, üç kullanımlık ya da beş kullanımlık olarak üretilen İstanbulKart’ları da tercih edebilirsiniz. İstanbulKart’ınızın dolumunu gerçekleştirebileceğiniz dolum noktaları bilgisini de yine İETT’nin web sitesi üzerinde bulmanız mümkündür.

İETT İletişim Kanalları & İETT Şikayetleri

İETT ulaşım araçları, İETT hizmetleri, personelleri ya da diğer konularla ilgili yorum, öneri ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz. İETT hizmetleriyle ilgili bilgi almak ya da soru sormak isterseniz ise İETT iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. İETT iletişim kanalları arasında; ALO 153’ü arama, online iletişim formunu doldurma, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler yer almaktadır. Kullanıcıların İETT yorumlarını ve şikayetlerini ise sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de İETT iletişim kanalları ve genel olarak İETT hizmetleri ile ilgili şikayet ve deneyimlerinizi sayfamızda yayınlayabilirsiniz. Sayfamızda yayınlamış olduğunuz yorum ve şikayetler hem kurum hem de diğer tüketiciler tarafından görülebilecektir.

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • İETT iletişim kanalları nelerdir? right-arrow

  İETT iletişim kanalları arasında; ALO 153’ü arama, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi yöntemler yer almaktadır. Diğer İETT iletişim kanalları ve bunlarla ilgili şikayetler için ise hemen tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

 • İETT sefer saatleri nereden görüntülenir? right-arrow

  İETT sefer saatlerini “Hat – Hareket Saati” sayfasından görüntüleyebilirsiniz. İETT saatleri ile ilgili herhangi bir mağduriyet ya da olumsuz deneyim yaşamanız durumunda ise şikayet ve yorumlarınızı buraya tıklayıp sayfamızda paylaşabilirsiniz.

 • İETT Genel Müdürlüğü iletişim numarası nedir? right-arrow

  İETT Genel Müdürlüğü iletişim numarası 0212 372 22 22’dir.

 • İETT ücretsiz mi? right-arrow

  İETT ulaşım kanalları resmi gün ve bayramlarda ücretsizdir.

 • İETT ile ilgili daha farklı bir sorum var. right-arrow

  İETT hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.