Toplam çözüm sayısı
..
HızlıFX ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Hızlıfx  19.400 Dolarımı Ödemiyor!

7658görüntüleme
Özcan
Özcan 08 Aralık 2020 13:13

Ben ö** Ü*** hızlı fx firmasıyla Ekim 2020 'den itibaren çalışmaya başladım. Hızlıfx tam 11 kere fonlama yaptım ve en son fonlama yaptığım ertesi gün nihayet kazandım ve para çekmek istedim.

11 kez fonlama kabul eden firma kaybederken hiçbir şey söylemeyen firma 1 kere kazanınca beni dolandırıcı ilan etti ve paramı ödemiyor.

Süre istediler 1 ay bekledim inceleyeceğiz dediler tamam dedim 1 ay sonra elimizde kanıt yok ama hislerimize göre haksız kazanç elde etmişsiniz dedi. Tam bir komedi. Yazıklar olsun.

HızlıFX Logo
HızlıFX09 Aralık 2020 18:27
Hızlıfx  19.400 Dolarımı Ödemiyor!

Murat Can Bey merhaba daha önce tarafınıza yaptığımız açıklamaya istinaden kurumumuzda Armağan Hanım üzerinden yapmış olduğunuz IB işlemlerine bonus suistimali gerekçesi ile yaptırım uygulamamazı izleyen günlerde yine sizin kontrolünüzde ancak aynı IB ile bağlantınız yokmuş gibi bizi telegram gruplarından bulduğunuzu iddia ederek gelmeye devam ettiniz. Kurumumuz tarafınızın Özcan Ülker, Ceren Atmaca, Salih Özyaşar gibi kimine yaptırım uygulayabildiğimiz kimine ise art niyetli olarak başka kanallarla gelerek kendinizi gizlemeye çalıştığınız şekilde sürekli tekrar tekrar gelmesini engelleyecektir. Tüm hesapların sahibi ve yönetimi aynı kişi olmakla birlikte yaptırım uyguladığımız grup üzerinden bonussuz çalışma şansınız varken siz kurumumuzu art niyetli işlemlerinizde kullanmaya devam etmeye çalıştınız ve yatırımcılara uyguladığımız bonus avantajına zarar verdiniz. Konu ile ilgili daha önce iletmiş olduğumuz uzun cevabımızı da görsel olarak ekliyoruz. Saygılarımızla.

1 Yorum

Onur
Onur29 Aralık 2020 21:25
 

Robotmu kullandın hz fxde yanlış olmaz bence yanlışlık olmuştur ana parayı yollamıştır 3 yıl dır ben bu adamlarla çalışıyorum 30 bin yatıracağım bir işlem uygulayacam dedim o bizim şirket kuralımıza uymuyor o işlemi yapacak san yatırma dediler adamla

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile