Toplam çözüm sayısı
..

Hiper Zeka

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 193

Hiper Zeka

 
Son bir yılın verileri
Şikayet Sayısı2
Çözüm Sayısı0
profile-icon
profile-icon

5 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 312görüntüleme
  • 24 Eylül 19:36

Hiper Zeka Kitap Alışverişim Gelmedi

Hiper zeka internet sitesinden bir kitap alışverişi yaptım. Parayı IBAN'a attım. Fakat siparişim 6 gündür bana ulaşmadı ve siparişle ilgili bir mesaj bile gelmedi. Ya siparişim bir an önce gelsin ya da paramı iade istiyorum durumla ilgilenmenizi istiyorum.

profile
  • 817görüntüleme
  • 21 Mart 11:46
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Hiper Zeka Bu Site Kapatılsın

5. Sınıf bir test kitabının PDF;sini indirmek için bir siteye tıkladığımda kimsenin görmek istemeyeceği fotoğraflarla karşı karşıya kaldım bu sitenin kapatılmasını istiyorum ben bu fotoğraflara maruz kaldım başka çocukların maruz kalmasını istemiyorum

profile
  • 422görüntüleme
  • 06 Kasım 2020 22:51

Hiper Zeka Cevap Anahtarı Yanlış

Hiper zeka yayınlarında zümre LGS Türkçe soru bankası görsel tablo/grafik okuma test 1 soru 1 cevap kesinlikle b şıkkı olması rağmen cevap anahtarında c şıkkı olarak gösteriyor. Diğer soruları güzel ve sorun yok gibi ama o sorunun cevabı yanlış gösteriliyor. Gözden geçirilmesini talep ediyorum

profile
  • 746görüntüleme
  • 12 Mart 2020 14:49

Hiper Zeka Kargom Belirtilen Sürede Gelmedi 2 Gün Geçti

Hiper zeka yayınlarından ders gazeteleri (fizik, biyoloji, edebiyat, tarih, coğrafya) siparişi verdim. Siparişte 10 Mart salı yazıyordu. Siparişim gelmedi. 2 gün oldu bir aksaklık olduysa da insanlara bildirilmeli. Ya siparişim bana cumaya kadar ulaşsın ya da para mı geri istiyorum.

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Hiper Zeka bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Hiper Zeka henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.