Fatih sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Fatih
16 Aralık 2023 11:45
7.006
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 66 dB |
| Tambur Hacmi | 125 lt |
| Nem Sensörü | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | A |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |