Montaj Gecikmesi Ve Servis İhmali Nedeniyle Klimasız Kalan Müşterinin Acil Kurulum Talebi
Yaklaşık iki hafta önce Fujiplus 12’lik klima satın aldım ve montaj için yetkili servis olarak Adana Sarıçam’da bulunan Erke Isıtma ve Soğutma ile yön...
Yaklaşık iki hafta önce Fujiplus 12’lik klima satın aldım ve montaj için yetkili servis olarak Adana Sarıçam’da bulunan Erke Isıtma ve Soğutma ile yön...
2024 Bahar ayında Adana BİM Market’ten Fujiplus marka klima satın aldım. Ürünü 2024 yazında kullanmaya başladığımız andan itibaren soğutma problemi yaşadık ve toplamda 1.5 yıl geçmesine rağmen klimayı neredeyse hiç kullanamadık. Sorunun çözümü için defalarca Fujiplus yetkili servis (Adana/Seyhan, +...
2 Eylül 2025 tarihinde Adana Çukurova’daki Turuncu Özel Eğitim Merkezi’mizde Fujiplus FP12INV model klimamızın montajı için gelen B****** isimli servis personelinin davranışlarından ve yaptığı işten son derece memnun kalmadık. Daha önce aynı okulda ve farklı sınıflarda toplam 45 adet klima montajı y...

Fujiplus 12000BTU klimayı yaklaşık 2 ay önce Adana BİM mağazasından satın aldım. Ürün ilk kurulumundan itibaren arızalıydı. Servis, randevu verdiği halde çoğu zaman gelmedi ya da geç geldi. İlk kurulumda, iç ünitede olmaması gereken bir durum tespit edildi ve iç ünite 2-3 gün sonra getirilip kuruldu...

24 Temmuz’da Adana/Yüreğir'deki BİM Market’ten Fuji Plus 12 BTU klima satın aldım. Ürünü aldığım günden bu yana kurulum için yetkili servisin gelmesin...

Fujiplus 12 model klimam, yaklaşık bir gündür soğuk hava üflemiyor. Cihazda herhangi bir uyarı ışığı, ses veya damlama gibi ekstra bir belirti yok. Klimayı birkaç kez açıp kapatmayı ve fişini çekip takmayı denedim fakat sorun çözülmedi. Ürünüm halen garanti kapsamında. Müşteri hizmetlerine ulaşmak ...

Adana Kurluk mühendislik Fuji Plus marka klimamın problemi için 05.06.2024 Çarşamba günü yetkili servisi aradım. Bana cumartesiye gün verildi. Gelen giden olmadı. Hatta arayan da olmadı. Bir sonraki pazartesi servisten bir kadın aradı ve pazartesi geleceğini söyledi. Yine gelmedi. V yine arayan sora...
Klima yeni, ev sahibim taktırmış. Çalıştırdığımda soğuk hava çalışmıyor. Odayı soğutmuyor. Bir haftadır Adana sıcağında bekliyorum gelip baksınlar diye. Ne Adana şubesi ne müşteri hizmetleri ilgileniyor. İşlerini iyi yaptıklarını düşünmüyorum, yoğunluğu bahane ediyorlar. Daha yeni başladı sıcaklar.

Ürünü Adana Ceydan'daki bir BİM mağazasından aldım. Kurulum için çağrı merkezini arıyorum ama hiçbir şekilde açılmıyor. 40 dakika boyunca bekledim yine de düşmedi. Klimayı aldığımızla kaldık öyle. Sorduğumuzda servis ağı iyi dediler oysa ki. Daha kurulmadan servise ulaşamıyorsak sonrasını düşünemiyo...
Fujiplus klima aldım. Servisini aradığımda perşembe günü geleceklerini söylediler. Bunun üzerine perşembe günü işim olduğunu, cuma günü müsaitlerse o gün gelmelerini istedim. Perşembe günü arayıp geliyoruz dediklerinde, cuma günü montaj istediğimi belirttim. Onlar da tamam deyip telefonu sonlandırd...

Şok marketten Fuji klima aldık. Kurulumun ücretsiz olduğunu söylediler. Numarayı arıyoruz, saatlerce aramama rağmen kimseyle görüşemiyorum. Lütfen hat...
| Derinlik | 201 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 777 mm |
| Filtreleme | Toz Filtresi, Yıkanabilir Ön Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 250 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 11.669 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 11.601 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 50 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.922 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.13 kW |