Burcfoni.com

Burcfoni.com

0 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Vodafone faturama 56 TL ücret yansıtmışsınız. Bu paranın tarafıma iadesini talep ediyorum.

15 Temmuz 2017

3 aydır Burcfoni.com diye bir site benden her ay 56 lira Vodafone faturama yansıtmaktadır. Herhangi bir abonelik yapmama rağmen bunu nasıl yapıyor anlamıyorum.

13 Mart 2017

Burcfoni.com diye bir siteden SMS geliyor, site ile ilgili hiçbir bilgim veya üyelik talebim olmamasına rağmen SMS geliyor. Tarafıma gelen SMS'lerin iptal edilmesini istiyorum. Aksi takdirde şikayetçi olacağım.

18 Ocak 2017

Telefon kullanımının yaygınlığını fırsat bilerek bu tür haksız kazanç elde etmek moda oldu maalesef. Bir firmadan veya bir hizmetten yararlanmak için teferruatlı bir prosedür olması gerekirken, insanların haber…

20 Aralık 2016

Burcfoni aboneliğim kapanmasını ve her hafta gelen mesajları görmek istemiyorum her hafta 14 TL para alıyorsunuz aboneliğim kapatılmasını istiyorum.

15 Ekim 2016

Yanlışlıkla yapılan Burcfoni üyeliğimi iptal edemiyorum. 9 aydır Avea'lıyım, normalde 26 TL olan faturam sorguladığımda 47 TL olduğu söylendi. Üyeliğimin iptal edilmesini ve paramın iade edilmesini istiyorum.

31 Ağustos 2016

Burcfoni.com'dan telime mesaj geldi tıkladım ve 56 TL mi hiç etti. Vodafone neden bu tip firmalara izin veriyor? Burcfoni.com'un paramı iade etmesini talep ediyorum ya da gerekli mercilerde hakkımı arayacağım.

22 Ağustos 2016

Yaklaşık 3 aydır bunlarla uğraşıyorum üye olmadığım halde hattıma 56 TL ücret yansıttılar fakat ben dava açıp bu parayı geri alacağım. Umarım bu yazıyı okuyorlardır.

25 Temmuz 2016

Linki tıkladım 56 TL faturanıza yansıdı diye SMS geldi. Turkcell'in aracılığı ve Burcfoni.com isimli firma tarafından ve mağdur edildim. Bu nasıl bir dünya neden bu tür işlemlere izin veriliyor anlamak mümkün d…

21 Temmuz 2016

Kendiliğinden üyelik yapmış ve sürekli hattıma 12 TL borç yazılıyor. Bunun için mahkemeye bile başvururum. Yok böyle bir şey kullanmadığım şeyin borcumu niye ödeyim?

19 Temmuz 2016
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları