Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

ArmutŞikayetvar üye markasıdır

39100
(1.653 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
4.253 Şikayet (Son 1 yıl)
ArmutŞikayetvar üye markasıdır
39100
(1.653 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Armut Hesap Kısıtlaması Ve Teklif Alma Sorunu

Mert
22 Haziran 16:53
214
Armut Hesap Kısıtlaması Ve Teklif Alma Sorunu
Armut Hesap Kısıtlaması Ve Teklif Alma Sorunu

Armut Temizlik Rezervasyon İptali Para İadesi

Gizem
22 Haziran 15:52
118

Armut'a Para Attım 1 Aydır Halen Yüklenmedi

Enes
22 Haziran 14:17
75

Armut Bilgim Dışında Yapıldı

Abdulrahim
22 Haziran 03:38
-

Armut Güvenlik Uygulaması Problemi

Zehra
22 Haziran 00:30
149

Armut Cüzdan Para İadesi İstiyorum

Damla
21 Haziran 19:37
133

Armut Hizmet Verende Hizmet Görünmüyor

Nuri
21 Haziran 18:01
394
Armut Hizmet Verende Hizmet Görünmüyor
Armut Hizmet Verende Hizmet Görünmüyor
Armut Hizmet Verende Hizmet Görünmüyor
1
Türkçe
21 Haziran 13:33
-
Türkçe Şikayetini Yayından Kaldırdı

Armut Para 15 Gün Oldu Hesabıma Geçmedi

Veysel
21 Haziran 12:01
114

Armut Banyodaki Derz Aralarını Yaptırdım

Serap
21 Haziran 11:44
122
3

Armut Hesap Onayı Hızlandırma VE4 Ücret İade Talebi

Zeynep
21 Haziran 10:29
411
1

Armut Hiç Güvenilir Değil

Sertaç
21 Haziran 10:22
542

Armut Paramı İade Etmiyor.

İlkay
21 Haziran 09:47
242

Armut İş Fırsatı Bulamıyorum

Hüseyin
21 Haziran 02:20
131
Armut İş Fırsatı Bulamıyorum
Armut İş Fırsatı Bulamıyorum

Armut Uygulaması Mağduriyeti, Hatalı Bir Program

Önder
21 Haziran 00:13
138
Armut Uygulaması Mağduriyeti, Hatalı Bir Program

Armut Yüksek Teklif Ücreti Meslek Dışı İş Bildirim Sorunu

Soner
20 Haziran 22:43
205

Armut Proda Problem Var

Sara
20 Haziran 22:36
128
Armut Proda Problem Var
Armut Proda Problem Var

Armut Cep Numara Değişikliği.

Yakup
20 Haziran 22:30
144

Armut Kombi Servisi Ana Kart Yandı Yalanı

Nermin
20 Haziran 20:17
254

Armut Sahte Hesap Komisyon Ücretleri

Yusuf
20 Haziran 20:02
375
Toplam 10.688 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Armut 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Armut iletişim kanalları nelerdir?
Armut iletişim kanalları arasında; [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme, iletişim formunu doldurma gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Armut iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Armut üyelik iptali nasıl yapılır?
Armut üyeliğinizi iptal etmek için kayıtlı olan e-posta adresiniz üzerinden [email protected]'a üyelik iptali için e-mail atabilirsiniz. Üyeliğinizde eksi ya da artı bakiyeniz yoksa yani bakiyeniz sıfır ise e-posta'na istinaden üyelik iptali gerçekleşecektir. Armut üyelik iptal süreçleriyle ilgili dilerseniz hemen tıklayarak kullanıcı yorum ve şikayetlerini Şikayetvar üzerinden inceleyebilir ve böylece daha fazla fikir edinebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de bu süreçle ilgili şikayet ve yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilirsiniz.
Armut rezervasyon nasıl yapılır?
Armuz rezervasyon işlemleriniz için online rezervasyon formunu doldurmanız gereklidir. Formu eksiksiz olarak doldurduğunuzda rezervasyonunuz kesinleşir ve e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Armut rezervasyon süreçleriyle ilgili tüketici yorumlarını incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Armut teklif verme ücreti nedir?
Armut teklif verme ücreti, hizmet taleplerine teklif verebilmek için ödenmesi gereken tutardır.

Armut.com Nedir?

Armut.com, "Hizmet piş, ağzıma düş" sloganı ile kurulduğu yıl olan 2011'den beri hizmet sektöründe yepyeni bir e-ticaret anlayışı sunma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Türkiye'yi uluslararası bir düzeyde temsil eden Armut, verilecek ve alınacak her türlü hizmet için bir teklif toplama sitesi olarak karşımıza çıkar. Başta nakliye, boya, badana, temizlik ve tadilat olmak üzere pek çok farklı hizmette 200.000'den fazla profesyonel ile müşterilerini buluşturan web sitesi, aynı zamanda pek çok ödülün de sahibi olma gururunu taşıyor. 2011 yılından bu yana Deloitte, Endeavor, Felis, Garanti Bankası, Altın Örümcek, ODTÜ, Forbes, Boğaziçi Üniversitesi ve Wired gibi kuruluş ve kurumlardan ödül alan Armut.com, aynı zamanda mobil uygulaması ile de kullanıcılarından beğeni toplamaktadır.

Armut.com Nasıl Çalışır?

Kullanıcılar, ilk olarak armut.com'a giriş yaptıklarında tam olarak nasıl bir hizmete ihtiyaç duyduklarını anlatırlar. Sitenin sunduğu kısa ve çözüm-odaklı sorular eşliğinde kullanıcı, ihtiyacı olan hizmeti anlatırken iletişim bilgilerini de gizli tutma opsiyonuna sahiptir. İhtiyaçlar tamamlandıktan ve sisteme girildikten sonra Armut'un akıllı eşleştirme algoritması devreye girer. Bu algoritma sayesinde ihtiyaç duyulan servis için en iyi hizmeti veren profesyoneller, ücretsiz olarak fiyat tekliflerini sunmaya başlarlar. İş tipine bağlı olarak beş farklı teklif görebilme imkanı vardır. Her teklif aşamasında hizmet veren parti ile ilgili fiyat, gerçek müşteri yorumları, partinin mesajı ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Son olarak kullanıcı, tüm teklifleri değerlendirip müşteri referans ve yorumlarını da değerlendirdikten sonra seçtiği hizmet veren ile bilgi alışverişi yapabilir, telefon üzerinden ona ulaşabilir, pazarlık yapabilir ve o hizmeti kolaylıkla satın alabilir.

Armut.com Üzerinden Hangi Hizmetler Alınabilir?

Armut.com hizmetleri arasında başlıca yer alan hizmet kategorileri arasında temizlik, tadilat, mobilya, nakliyat, tamir ve organizasyon hizmetleri yer almaktadır. Armut temizlik hizmetleri arasından ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, iş yeri ve ofis temizliği, koltuk yıkama ve haşere ilaçlama gibi hizmetler temin etmek mümkün. Armut'un mobilya ve dekorasyon hizmetleri arasında koltuk döşeme, marangozluk hizmetleri ve mutfak dolabı montajı gibi servisler yer almakta. Tadilat, tamirat ve inşaat işlerinde ise boya badanadan ev tadilatına, doğalgaz tesisat işlerinden mantolamaya ve iç mimarlık hizmetlerine pek çok farklı alanda hizmet almak mümkün. Armut nakliye hizmetleri de Armut kullanıcılarının en çok tercih ettiği diğer hizmetler arasında yer alıyor. Hem evden eve, hem şehirler arası nakliye hizmeti alabileceğiniz Armut sayesinde profesyonel nakliye firmaları ve işinde uzman taşımacılar ile çalışmanız mümkün. Armut'un diğer hizmet alanlar arasında psikolog, masöz, kına-nişan organizasyonları, düğün fotoğrafçılığı, butik pastacılık ve aklınıza gelebilecek daha pek çok faydalı hizmet bulunmakta. Armut hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi belirtmek ya da diğer kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini incelemek için doğru yerdesiniz.