Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Xm.com Haksız Yere Hesabımı Dondurup Paramı Yatırmıyorlar

Mert
21 Mart 10:51
5.244

Xm global şirketi paramı yatırmıyor ve hesabımı dondurdu, bu yüzden işlem yapamıyorum. 700 dolar ile başlayıp 3987 dolara ulaştım ve 3000 dolar çekmek istedim. Ancak yatırmış olduğum 700 doları bana gönderip, 2300 dolarlık çekimi iptal ettiler. Ayrıca şu suçlamada bulundular:

önemli duyuru sayın müşterimiz, şirketimiz bünyesindeki 81806113 numaralı hesabınızla ilgili olarak iletişime geçiyoruz.

Hesabınızdaki yatırım kalıpları, şirket tarafından hesabınıza yatırılmış olan yatırım bonuslarının 'nakit iade arbitrajı' faaliyetlerinde kullanılması nedeniyle ciddi şüphelere yol açmıştır.

Şart ve koşullarımızın yatırım bonuslarımızla ilgili olan maddelerine göre, aşağıdaki eylemler 'nakit iade arbitrajı' olarak kabul edilmektedir: - arbitrajın herhangi bir türü - aynı IP adresinden açılmış birden fazla hesaptan alınan bonuslar, - bonusu kötüye kullanma eylemleri, - Bonus şart ve koşullarına aykırı her türlü davranış, - şirketimizin uygunsuz olarak değerlendirdiği her türlü eylemler, anlaşmazlıklar veya durumlar.

Bu nedenle, şart ve koşullar'ın yatırım bonuslarımızla ilgili maddeleri ve aynı zamanda işletme şart ve koşullarımız uyarınca sizinle olan iş ilişkimizi sona erdirmeye ve trading Point Group hesaplarınızın tamamını kapatmaya karar verdiğimizi üzülerek bildiriyoruz.

Lütfen bu kararın nihai ve ilgili tüm taraflar için bağlayıcı olduğunu ve burada beyan edilen bildirimin dışında bu konuda herhangi bir yazışma yapılmayacağını dikkate alınız.

Hesabımda 3987 USD bulunmaktayken, 3000 USD çekim talebinde bulunmuş bulunuyorum. Yatırım yapmış olduğum para ve Bonus ile birlikte 700 dolar olduğundan, 3000 USD çekim yaptıktan sonra geriye 987 USD kalıyor. Yani yatırmış olduğum paranın fazlası hesabımda duruyor. Hangi ihlali yapmış olduğumu anlamış değilim. Bu durum karşısında şaşkınlığımı ve üzüntümü ifade etmek istiyorum.

Xm.com Haksız Yere Hesabımı Dondurup Paramı Yatırmıyorlar
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Ender

Parana el koymuşlar geçmiş olsun

Ali

İşin tadını kaçırdılar. Benimde 1800 dolar yediler

Mert

Geçmiş olsun kardeşim yapacak bir şey yok

Hasan

Benimde de200 USD anapara 2000 dolar hesabım vardı şikayetleri görünce parayı USDT kripto ödeme ile çektim sorun yaşamadım yolladılar parayı, bende hiç işlem kapatmadılar sorun da yaşamadım hiç, şikayet var sitesindeki şikayetler midemi bulandırdı.

Benzer Şikayetler

1

XM Global'de Yaşanan Ödeme Sorunları Ve Hesap Bloke Edilmesi

Murat
31 Mayıs 17:37
1.021

Xm Global Şirketi Hakkında

Emrah
30 Mayıs 13:21
454
Benzer Şikayet Yaz