Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi Dahiliye Bolümü Sekreterinin Saygısızlığı

Sevda
17 Temmuz 2023 16:52
1.711

Manisa Turgutlu devlet Hastanesi'ne 17.07.2023 tarihinde dahiliye birimine gittik eşimle birlikte. Dahiliye bölümünde fiş işlemlerinde bulunan tesettürlü bayan, SSK'lı olmadığımızı belirtmemize rağmen barkod vermek için ısrar etti. Vezneye ödeme yapmak için oradaki ismini vermek istemeyen tesettürlü bayan, elinde telefonla oyun oynayarak gelen herkesi bahaneyle işlem yapmadan gönderiyor.

Doktorun yanına girdiğimizde dahiliye sekreterinden barkod alıp ödeme yapmamız söylendiğinde, hanım efendinin keyfini beklediğimiz için vezneye yetişemedik. Durumu kendisine izah etmeye çalıştıkça sesini yükseltmesi ve saygısızca kelimeleri kullanması üzerine, elinizde telefon oyun oynuyorsunuz. Bize yardımcı olmuyorsunuz, şikayette bulunacağım.

Dediğimde, kendisi arkamdan seve seve git, şikayetçi ol bana bir şey olmaz deyip tehditvari konuşmalarıyla arkamdan bağırması hiç hoş değil. Devlet kurumlarında gerçekten işini hakkıyla yapan insanların iyiliğini suistimal edilmesi, böyle saygısız ve bütün gün PC karşısında telefonla oyun oynayıp utanmadan bu hatasını marifetmiş gibi savunan çalışanları istemiyoruz. Siz devlet birimlerimizden ricamız, bu konuyla ilgilenilmesini saygılarımla arz ederim.

Gelişme
Gelişme

17 Temmuz 2023 16:40

Manisa Turgutlu devlet hastanesine 17.07.2023 tarihinde dahiliye birimine gittik eşimle birlikte. Dahiliye bölümünde fiş işlemlerinde bulunan tesettürlü bayan, SSK li olmadığımızı belirtmemize rağmen barkod vermek için ısrar etti. Ayrıca elinde telefonla oyun oynayarak gelen herkesi bahaneyle işlem yapmadan gönderiyor. Doktorun yanına girdiğimizde dahiliye sekreterinden barkod alıp ödeme yapmamız söylendiğinde hanım efendinin keyfini beklediğimizi ve yetişemediğimizi belirttik. Ancak kendisi sesini yükseltip terbiyesizce kelimeler kullanarak bizi azarladı. Ayrıca tehditvari konuşmalar yaparak şikayet etmemizi söyledi. Devlet kurumlarında işini hakkıyla yapan insanların suistimal edilmesi ve saygısız davranan çalışanlara izin verilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu konunun ilgili birimler tarafından dikkate alınmasını talep ederim.

profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Turgutlu Devlet Hastanesi Doktorun Tavrı

Alinin
06 Haziran 12:33
67

Turgutlu Devlet Hastanesi Turgutlu Devlet Hastanes

Yasemin
03 Mayıs 22:41
85

Turgutlu Devlet Hastanesi Devlet Hastanesi Problemi

Hasan
03 Nisan 00:02
65

Turgutlu Devlet Hastanesi Turgutlu Hastane Kantini

Nurullah
02 Nisan 10:03
202
Turgutlu Devlet Hastanesi Turgutlu Hastane Kantini
Benzer Şikayet Yaz