Rabia sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Hasarlı Buzdolabı Kapak Değişimi İçin Acil Çözüm Talebi

Rabia
10 Ocak 22:49
677


Siemens'ten buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makineleri aldım. Makinelerin getirileceği adres de İstanbul. Ürünleri 4 Haziran 2023 günü Öğretmenler Mobilya İstanbul yolu şubesinden satın aldım. Aldıktan sonraki pazartesi-salı günü beni Siemens'ten arayacaklarını ve kurulum için gün belirleyeceğimizi sö...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 800 mm |
| Şoklama | |
| Genişlik | 750 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 526 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 db |
| Dondurucu İç Hacim | 120 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |