
Samsung Galaxy A23'te Aniden Gelen Bildirim Sesleri Sorunu

Samsung Galaxy a23 telefonum durduk yere bildirim sesi geliyor ne yapmalıyım. Bazen durduk yere bildirim sesi geliyor. Bazen de Ekranı kapatınca ses geliyor. Lütfen bir çözüm yolu yok mu. Sesten rahatsız olduğum için genelde telefonu sessiz moduna getiriyorum
Samsung A23 Anlamsız Bildirim Sesi
Samsung Galaxy A23 kullanıyorum ve garanti kapsamında olduğu için 3 kez servise götürdüm. Videosunuda çekip verdim ama sorunuma çözüm bulunamadı. Durduk yere bildirim sesi gibi BİP BİP ses geliyor kontrol ediyorum ama gelen bir bildirim yok herhangi bir uygulamadan da gelmiyor. Yardımlarınızı bekliy...
Samsung Telefon Bildirim Sesi Geliyor
Telefonumun kilidini açtığım zaman sürekli olarak 'biiip' şeklinde bildirim sesi geliyor fakat gelen bir bildirim yok. Çözemedim ve bürün bildirim seslerini kapatmama rağmen devam ediyor. Neden oluyor bu acaba? İlgilenebilir misiniz? Teşekkür ediyorum
Samsung Telefon Ekran Kilidi Açıldığında Sürekli Gelen Bildirim Sesi

Merhaba telefonumun ekran kilidin açtığımda sürekli bildirim sesi geliyor fakat bir bildirim yok. Sesten rahatsız olduğum için titreşime alıyorum sürekli titriyor. Tüm bildirim ayarları ses ayarlarını kontrol ettim telefonu açıp kapatıyorum fakat bir çözüm bulamadım.
Samsung Galaxy A23 Telefondan Bildirim Sesi Gelmesi
Samsung Galaxy A23 model telefonumdan bildirim olmamasına rağmen sürekli bildirim sesi geliyor. Neden yapıyor acaba bu konu hakkında ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim. Bana yardımcı olursanız sevinir neler yapmalıyım konusunda şimdiden teşekkürler
Samsung Telefon Durduk Yere Gelen Bildirim Sesi

Samsung a23 cihazımdan 2 gündür sebebi belli olmayan bildirim sesine benzer sesler gelmektedir. Telefonu kapatıp açarak ya da format atarak ses geçmemiştir. Aynı şikayeti 25 Nisan tarihinde tekrarlamıştım ve çözülmüştü. Yine aynı şikayette bulunup bu durumun düzeltmenizi ve gereğinin yapılmasını ri...
Samsung Telefon A23 Bildirim Sesi Geliyor Ama Bildirim Yok

Samsung a23 telefonumdan bildirim sesi geliyor ama bildirim yok. Telefonu açtığımda ya da telefonumla uğraşırken bir anda bildirim sesi geliyor. Son güncellemeden sonra böyle oldu. Daha önce böyle bir problem yoktu ne yapsam düzelmiyor. Yardımcı olur musunuz
Samsung Telefon Tuş Kilidini Açınca Farklı Bir Bildirim Sesi Geliyor

Samsung a23 kullanıyorum. Bugüne kadar hiçbir şey yoktu, bugün tuş kilidini açtığımda tuş kilit sesi geliyor ve farklı bir sesle birlikte titreşim de geliyor, nedeni nedir bilmiyorum. Telefonun ses, titreşim ayarlarını, bildirim ayarlarını kontrol ettim ama bir şey bulamadım. Teknik servise gösterdi...
Samsung Telefon Açıldığında Titreşimle Gelen Bildirim Sesi

Samsung Galaxy A23 kullanıyorum. Telefon ekran kilidi açtığımda, kilit sesi haricinde bildirim tarzında bir ses ve titreşim daha geliyor. Bu zamana kadar hiçbir telefonumda böyle bir sorun olmamıştı. Bu telefonumu da 1 senedir kullanıyorum böyle bir sorun bugün başladı. Ses ve titreşim ayarları kon...
Samsung Telefon Durduk Yere Başka Bildirim Sesi Geliyor!

24 Temmuz'dan beri telefonumdan bir ses geliyor tin tin sesi gibi bildirim sesi de değil bir türlü çözemedim her telefon açtığımda aynı ses geliyor videoları izlerken bile aynı ses geliyor telefona ne olduğunu anlamadım 1 aydır bu telefonu kullanıyorum.
Samsung Telefon Ses Gelmiyor A23 Samsung

Samsung A23 telefonum videoları çok yavaş ve sessiz oynatıyor. Çözüm bulamıyoruz. Dönüş bekliyorum 0543*****45 yepyeni telefonda böylece problem çıkması çok ilginç. Alalı 4 ay olmasına rağmen bazen bildirim sesleri gelmiyor bazen ise arama sesleri. Gerçekten rahatsız edici
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.6 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | PLS |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 680 (SM6225) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2408 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
