Ömer sonuçtan hiç memnun değil
Reeder Kilitlendi, Artık Açılmıyor!
Ömer
15 Eylül 2024 11:26
2.239

Reeder P13 blue max Lite Telefonu alalı daha yeni 2 yıl olmamasına rağmen telefona güncelleme gelmediği için 2 kez çöktü sürekli arayüz quickstep hatası veriyor. Saatlerce şarjı dolmuyor bildirim gelmiyor arayıp söyledim format atın dediler. Attım ama düzelmedi. WhatsApp hattınız ben bir robotum diy...
| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.2 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4200 mAh |
| Dahili Hafıza | 16 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 2 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1560 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 720p (HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 0.3 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 0.3 MP |