Poco M3 Pro 5G 128GB Modelinde Güncelleme Sonrası Yaşanan Sorunlar


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


Poco M3 Pro 5G cep telefonum Kasım 2022'de ilk aldığımda gayet kullanışlı, şarjı uzun süre bitmeyen, performansı yüksek, asla donmayan bir telefon iken 2023'te gelen mıuı 14 güncellemesi ile her gün yeniden başlatmak zorunda kaldığım, akıcılığını yitiren, performansı düşük, şarjı eskisinden çok daha...

Xiaomi poco M3 5G telefonum var son güncelleme yapıldıktan sonra telefonda kasma ve donmalar başladı siyah ekran geliyor ve bir süre o şekilde bekliyor hiçbir işlem yapılmıyor. Nedense sadece Instagram'da bir anda donup uygulamadan atıyor. Yazık ya o kadar iyi iyi dediler aldık 1.5 yıl oldu sorunlar...

Poco m3 Pro telefon kullanmaktayım. Alalı 1 sene oldu. Telefon sistem hatası veriyor. Donuyor, ekran da titreme oluyor. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Telefon sesi açık ama zil sesi bazen çalmıyor, telefon sessiz de gibi duruyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi akşamlar.

Xiaomi Akasya şubesinden satın almış olduğum Poco m3 Pro cihaz satın alınırken bana cihaz bozulur çalınır ıslanır gibi durumlarda kasko size yeni cihaz verecektir denildi. Gel gelelim cihaz daha 1 yıl dolmadan bozuldu, dondu, kendi kendine açılıp kapanıyor ve sürekli ısınıp gidiyor. İlk önce bayi il...

Poco M3 Pro 5G cihazım 90Hz alınca kasma yapıyor, 60 Hz alınca herhangi bir problem yok. Pil performans verilerini sıfırlasam da geçmiyor. MIUI 14 güncellemesi yapmadan önce vardı, güncellemeyi yaptım düzelmişti, bir süre sonra tekrar böyle yapmaya devam etti.

Poco M3 Pro kullanıcısıyım. Mıuı 14 güncellemesinden sonra telefon kafayı yedi, telefon yavaşladı. En önemlisi de şarjı çok hızlı tükenmeye başladı. Bir gün rahatlıkla yeten batarya, günün yarısında direkt bitiyor. Şarjı bitiren tek şey Android sistemi ve bir çözüm bulunması lazım. Güncelleme yapıla...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Dimensity 700 (MT6833) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |