Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
33100
(3.700 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Paycell Hata

3.149 Şikayet
33100
(3.700 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Paycell Ücret İademi Sağlamadı

profile
Melih
16 saat önce
1

Paycell, 02.02.2024-29.02.2024 tarihleri arasında dijital platformlarda %50 iade kampanyası düzenlemiştir. Netflix aboneliğim için yapmış olduğum 100 TL'lik ödemeden 50 TL iade alacağım belirtilmişken, herhangi bir iade alamadım. Müşterileri bu şekilde mağdur ederek kendinize bağlayacağınızı düşünüy...

Paycell Ücret İademi Sağlamadı

Paycell Hesap Süresi Dolmuş

profile
Oyun
1 gün önce
46

Şifremi bugün yeniledim ama hesap süresi dolmuş ve hesaba giriş yapılamıyor, hata veriyor. Sorunum sadece bu, başka bir problemim yok. Sorunu en kısa zamanda düzeltebilirseniz çok sevinirim.

5
Çözüldü

Paycell Üyelik İptali Labirenti: Çıkış Yolu Arayışım

profile
Ertuğrul
1 gün önce
94

"Çok teşekkür ederim sorunum kısa sürede çözüldü"

Paycell üyelik iptalini gerçekleştiremiyorum. İletişim numarasını arıyorum aradığınız için teşekkürler deyip kapanıyor. Karşımda bir muhatap bulamıyor...

Paycell Acı Söz Yasağı

profile
Hjdjd
2 gün önce
52

Ben B***adında bir kullanıcıyım. Bir hata ile karşılaştım. Şifremi defalarca yanlış girdiğim için hesabım bloke oldu. E-posta yoluyla 'Şifreniz bloke edildi' uyarısını aldım. Bu konuda sizinle iletişime geçilmesini ve yardımınızı bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Paycell Üyelik İptal İptali

profile
Önder
2 gün önce
82

Paycell üyelik iptalini gerçekleştiremiyorum. İletişim numarası isteğime cevap vermiyor karşımda bir muhatap bulamıyorum. Üyelik çok kolay fakat çıkmak istediğinizde kapı duvar bu iş kadar zor olmamalı. Üyelik iptali için yardımcı olmanızı talep ediyorum

Paycell Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorum.

profile
Seda
2 gün önce
134

Paycell üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum. Bilgim dahilinde olmadan, telefonum üzerinden bile üyelik yapılmamasına rağmen. Ödeme yapmak zorunda kaldım. Sürekli farklı numaralar verilip, oradan oraya yönlendirip duruyorlar. Karşımda muhatap biri yok benimle lütfen iletişime geçin, ve iptal edin.

1

Paycell Kartlar Arasında Ödemeyi Yapmadı

profile
Burak
2 gün önce
103

Paycell hesabıma bugün saat 10:30 civarında iki adet yükleme yaptım. Kullanmak için ya da ihtiyaç duyduğum için yükleme yaptım, ancak kartım yükleme yapana kadar aktif olarak sitede gözüküyordu. Ancak yükleme yaptıktan sonra, yükleme yapılan kartın eski tarihli olduğu ve bu nedenle iptal edildiği be...

Paycell Kartlar Arasında Ödemeyi Yapmadı
Paycell Kartlar Arasında Ödemeyi Yapmadı

Epttavm Paycell 3D Güvenlik Kodu Hatası

profile
Furkan
3 gün önce
119

Paycell ile Epttavm üzerinden yapmaya çalıştığım alışverişim hatalı kodlanan 3D güvenlik ekranı yüzünden başarıyla tamamlanamıyor. Alışverişin tamamlanabilmesi için telefona gelen 3D SMS kodunu girmem gerek lakin ekrandaki hata buna izin vermiyor. Epttavm ve Paycell'in bu durumu düzeltmesi lazım.

Epttavm Paycell 3D Güvenlik Kodu Hatası

Paycell Para İadesi İstiyorum

profile
Kübra
3 gün önce
144

Bugün Paycell uygulamasından karekodla alışveriş yaptım kod hata verdi ödemedi ama faturama parayı yansıttı onun geri iadesini istiyorum hesabıma. Önceki alışverişlerimde karekodla ödemediğinde hesabıma geri iade yapılıyordu şu an saatlerdir yapılmadı.

Paycell Para İadesi İstiyorum
Paycell Para İadesi İstiyorum

Paycell Mobil Ödeme Sorunu

profile
Uğur
5 gün önce
229

Paycell karta aktarılabilir limiti karta aktaramıyorum 5324****31 hattın sahibiyim önceden böyle hata olmamıştı ilk defa karşılaşıyorum sanal kartta atamıyorum çözülmesini rica ediyorum lütfen çözün ihtiyacım var. Mailde attım dönüş olmadı neden böyle bir şey olmuş olabilir

Paycell Mobil Ödeme Sorunu

Turkcell Paycell Bakiye Aktaramama Problemi

profile
Suat
5 gün önce
239

Paycell hesabımda ki mevcut bakiyemi karta aktaramıyorum, karta aktarmak istediğimde Turkcell Mobil ödeme işleminizi gerçekleştiremiyoruz hatası ile karşılaşıyorum. Madem böyle bloke veya hata söz konusu neden aktaramayacağım bir neden orada gözüküyor?

Paycell SMS Gönderilemedi Hatası

profile
Erhan
5 gün önce
136

Veli izini için SMS gönderiyorum SMS geliyor fakat verilen numaraya SMS gönderdiğim zaman SMS gönderilemedi hatası alıyorum. Müşteri hizmetlerini de aradım fakat yardımcı olmadılar ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz 2 haftadır bunu yapmaya çalışıyorum

Paycell İadeleri Yapmıyor Faturaya!

profile
Enes
5 gün önce
39

Paycell iade hatası yaptı faturama iade etmedi. N11'den iade edilen ücretleri toplam 5.103,86 TL'lik iademin bugünkü faturamdan düşürülmesini makul seviyeye indirilmesini talep ediyorum aksi takdirde Paycell iptal edeceğim üzülerek söylüyorum.

Paycell Kartım Uygulamada Gözükmüyor

profile
Batuhan
6 gün önce
199

Paycell kart aldım ve aktive etmek istedim. Öncelikle bana SMS geldi. Kart aktive oldu diye ve şifre verdi fakat uygulamada kart gözükmüyor tekrar eklemeye çalıştığımda kart numarası hatalı diyor sorunumun acilen çözüme kavuşturmasını talep ediyorum.

Paycell Üyeliğimin İptalini İstiyorum

profile
Serpil
6 gün önce
332

Paycell üyelik iptalini gerçekleştiremiyorum. İletişim numarası isteğime cevap vermiyor karşımda bir muhatap bulamıyorum. Üyelik çok kolay fakat çıkmak istediğinizde kapı duvar bu iş kadar zor olmamalı. Üyelik iptali için yardımcı olmanızı talep ediyorum lütfen.

Paycell Kartımdan Fatura Ödeyemiyorum

profile
Ahmet
6 gün önce
175

Paycell kartımdan fatura ödeyemiyorum. Hesabımdan Paycell kartıma aktardığım parayla fatura ödemek istiyorum fakat uygulama ödeme yapmama izin vermiyor ve hata veriyor. Hatayı gönderdim ve danışmanlarınızla da görüştüm ancak sorun çözülemedi. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Paycell Maksimum Dolu Diyor

profile
Hotmayil
6 gün önce
109

Paycell uygulamasından 1 GB internet paketi satın alamıyorum. Uygulama 'maksimum dolu' uyarısı veriyor ve hata oluşuyor. Bu sorunun çözülmesini rica ediyorum.

Paycell Maksimum Dolu Diyor
Paycell Maksimum Dolu Diyor

Paycell Maksimum İşlem Hatası

profile
Abdul
1 hafta önce
142

Paycell uygulamasında 'kart ekle' menüsünden yeni kart eklemek istiyorum. Yeni Paycell kartı eklemeyi denediğimde 'maksimum işlem sayısına ulaşıldı' uyarısı alıyorum. Daha önce böyle bir durumla karşılaşmamıştım. Bir aydır bu uyarıyı alıyorum.

Paycell Maksimum İşlem Hatası
4
Çözüldü

Turkcell Paycell Sürekli Hata Veriyor

profile
Ahmet
1 hafta önce
136

"Paycell sorunu şimdilik giderdi ileri ki zamanlarda tekrar aynı sorunu yaşamayız umarım Teşekkürler"

Bu Paycell uygulamasında fatura ödeme veya SGK işlemi yapmaya çalıştığımda işlemler hiçbir şekilde devam etmiyor. 'Tekrar deneyin' uyarısı alıyorum ve...

1

Paycell İstanbulkart Yükleme Ve Fatura Ödeme Çalışmıyor!

profile
Murat
1 hafta önce
272

1 haftadır Paycell uygulamasından fatura ödeme ve İstanbulkart yükleme yapamıyorum. İşlem başarısız lütfen daha sonra tekrar dene hatası veriyor. Paycell kayıtlı numara 0531*****57. Uygulamayı silip yükledim ama düzelmedi. Başka bir Paycell hesabından denediğimde İstanbulkart yüklemenin çalıştığını ...

Paycell İstanbulkart Yükleme Ve Fatura Ödeme Çalışmıyor!

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Paycell 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör