Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Nar Pump Arızası. Yine Yeniden.

Dilara
24 Haziran 23:02
183
Dilara'nın Teşekkür Mesajı
“Markanın temsilcisi benimle hızlı ve etkili şekilde iletişime geçti. Kendisine teşekkür ederim. Ürünümü Temmuz 2023'ün sonunda almıştım. An itibari ile ürün her ne kadar iki kez değişime gittiyse de, kullandığım süre boyunca üründen hep memnun kaldım. Ama umarım bir daha sorun yaşamam.”

Ben de Amazon üzerinden bu ürünü aldım. Akabinde bir saniye su verip sonra vermeme sorunu yaşadım. Firmaya ulaştığımda firma bana eskisini kargolamam gerektiğini ve onların yenisini yollayacağını söyledi ve öyle de oldu. Yeni ürün yolladılar ama şimdi de ışığı yanmasına rağmen hiçbir şekilde çalışmıyor ve su vermiyor. Sizinki ile aynı sorunu yaşıyorum. Açıkçası pişman olmaya başladım çünkü bir yıl olmamasına rağmen iki defa böyle bir sorun yaşıyorum. Her defasında yenisi alınacaksa ya da firmaya destek için ulaşılacaksa hiç de mantıklı bir alışveriş olmamış demek ki benim adıma.

24 Haziran 23:28 (Şikayetten 25 dakika sonra)

Merhaba, Konu hakkında sizlere destek olabilmek için 0850 800 01 08 destek hattımızdan veya [email protected] mail adresimiz üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sevgilerimizle, Narpump

Dilara
26 Haziran 23:19

Markanın temsilcisi benimle hızlı ve etkili şekilde iletişime geçti. Kendisine teşekkür ederim. Ürünümü Temmuz 2023'ün sonunda almıştım. An itibari ile ürün her ne kadar iki kez değişime gittiyse de, kullandığım süre boyunca üründen hep memnun kaldım. Ama umarım bir daha sorun yaşamam.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Narpump Whisper Kronik Arızası

Sedef
10 Temmuz 11:16
106

Narpump Arıza Yaptı Çalışmıyor

Kübra
01 Temmuz 16:00
66
Narpump Arıza Yaptı Çalışmıyor

Narpump Nar Su Pompası Arızası

Emre
24 Haziran 01:22
203
Benzer Şikayet Yaz