Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Bölümü İlgisiz

profile
31 Mayıs
248

İstanbul Üniversitesi Çapa ortodonti bölümü, 2017 yılında takılan tellerim yıl oldu. 2023 hala ağzımda. Düzgün ilgilenme yok, düzgün sistem yok. Asla bir hastanın ağzında neden 7 yıldır tel var diye sorgulayan yok. Adalet yok, disiplin yok, bu konuda CİMER'e bile şikayet yazdığım halde düzgün ilgilenilmedi.

Ağzıma power scope dedikleri aleti takmayı talep ettiler. Tedavidir diye kabul ettim ama çenem daha çok yoruldu. Normalde 16 yaşındaki hastalara takılması gerekilen aleti bana 23 yaşımda taktılar. Resmen insanları denek olarak kullanıyorlar. Tedavime özelde devam etmeye başladım. Yıllarımın gitmesi yetmedi, ek tedavi için aldırdıkları malzemeler yetmedi, üstüne bir de özele ücret ödedim.

Dişlerimin çoğu tedaviden dolayı çürümüş. 7 yıl az mı? Hiç mi bu hastaları sorgulayan yok? Bu sistemin başında hiç mi demiyorlar, bu hastanın ağzında 7 yıldır tel nasıl duruyor? Ellerinde dosya mevcut, hiç mi kontrol edilmiyor?

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Saygısız Üslupla Konuşma!

profile
10 Temmuz
2.732

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Hastanesi'nde yaklaşık 15 dakika önce ellerimi yıkamak için girdiğim bayanlar tuvaletinde, temizlik görevlisi sarı saçlı bayan tarafından; "temizlik yapıyorum ellerini yıkayamazsın, çık sonra gel" diyerek ellerimi yıkamama izin vermedi. Herkes görevini yapıyor ola...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz