Tüm Markalar
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0.7/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like %2

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Yavaş

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %2

  Çözülen Şikayet Oranı

İstanbul Minibüsçüler Odası Rozetleri

nobadge
İstanbul Minibüsçüler Odası Hiçbir Rozet Kazanamadı!

İstanbul Minibüsçüler OdasıÇözülen Son Şikayetler Tüm Çözülen Şikayetlere Git /right-arrow

Medivia Hastanesi'nin biraz gerisinde şoför bey su birikintisinin olduğu yerde durdu. Az ilerler misiniz su var dediğimizde dalga geçer gibi 5-6 kişiyi almadan devam etti ve bomboştu minibüs. O hattın şikayet numarasını bulamadığımdan dolayı buraya yazıyorum Umarım ilgili yere ulaşır ve gereken yapı...Devamını oku

 • - Görüntüleme

İstanbul Maltepe Başıbüyük hattındaki Tepe ve Cezaevi başlıklı minibüslerinden aşırı derecede şikayetçiyiz. Zamanında gelmemekle birlikte 15-20 dakika da bir sefer yaptıkları için özellikle de sabah iş saatlerinde defalarca kez mağdur kaldık.Devamını oku

 • - Görüntüleme

Gülsuyu minibüsleri boş olduğu halde recep ağa camisi durağında durmuyor nasıl olurdu ticari bir araç boş olduğu halde kendi zevkleri için durmadan geçip insanları zor durumda bırakabiliyor tam 4 minibüs geçti 2 tanesi boştu buna rağmen durmadılar işinize göre dışarıda yolcu taşımayı biliyorsunuz bu...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Göktürk semtine gelen minibüsler hem çok aşırı eski hem de pislik içinde. Aşırı derecede sigara kokuyor şoförlerinize araç içinde sigara içimini yasaklatın. Camlar kapalı içip duruyorlar yolcu almaya gelincede içerisi hem pis hem de aşırı derecede sigara kokuyor. İçen var içmeyen. Ben şahsen rahatsı...Devamını oku

 • - Görüntüleme

İstanbul Minibüsçüler Odası Hakkında

İstanbul Minibüsçüler Odası; 1959 yılından beri faaliyet göstermektedir. İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası; esnaf ve sanatkarlar ile bunların yanlarında çalışanların mesleki ve teknik ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olmak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak ve mesleğin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmelerini, eğitimlerini sağlamak gibi faaliyetler yürütmek amacıyla kurulmuştur. Günümüzde İstanbul Minibüsçüler Odası aynı zamanda; meslek gruplarının birbirleriyle ve halka olan ilişkilerinin güçlendirilmesi, aradaki güven bağının kuvvetlendirilmesi, esnaf ve sanatkarlar odaları ile bu odaların üst kuruluşu olan birlikler arasındaki iletişim ve ilişkinin sağlanması amacıyla da çalışmalar yapmaktadır. Günümüz rakamlarına göre İstanbul Minibüsçüler Odası’na 2764 adet damalı kuşak ilk minibüs, 4624 adet 14+1 minibüs, 6363 adet 2013 yılı itibari ile toplam minibüs bulunmaktadır. Minibüsçüler Odası ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Minibüsçüler Odası Faaliyetleri Nelerdir?

İstanbul Minibüsçüler Odası, faaliyetlerini 5362 Kanun kapsamında gerçekleştirmektedir. Bu kanunun uygulanmasında; esnaf ve sanatkar, bakanlık, genel müdürlük, oda, ihtisas odası, karma odaları ve şubeleri kapsam altındadır. Bahsi geçen bakanlık Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, genel müdürlük ise Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğüdür. İstanbul Minibüsçüler Odası, esnafının yaşam koşullarını iyileştirebilmek ve çeşitli mesleki sorunlarına çözüm bulmak amacı ile hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İstanbul Minibüsçüler esnafına verilen hizmetin kalitesini yükseltilmesinde oda personelinin seçiminde gösterilen titizlik, personel ve üyeler içerisindeki hiyerarşik düzen etkilidir. İstanbul Minibüsçüler Odası gelirleri, üye esnafına daha modern hizmet verecek alanlarda harcanmakta ve böylece minibüsçüler esnaf mesleğine itibar kazandırılmaktadır.

İstanbul Minibüsçüler Odası İletişim Kanalları

İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası’na İstanbul’daki minibüsler, şoförler, duraklar, güzergahlar, saatler ve diğer konularla ilgili dilek ve öneride bulunabilir; sorularınızı sorabilirsiniz. İstanbul Minibüsçüler Odası iletişim kanalları arasında; [email protected]üscülerodasi.org destek e-posta adresine mail gönderme, telefon yoluyla arama seçenekleri yer almaktadır. İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası iletişim kanalları ile ilgili ya da İstanbul’daki minibüsler, hat ve güzargah konularıyla ilgili yorum ve şikayetlerinizi ise sayfamız üzerinden paylaşabilirsiniz. Sayfamızda yayınladığınız yorum ve şikayet paylaşımları hem diğer tüketiciler hem de oda tarafından görülebilmektedir. Ayrıca siz de diğer kullanıcılar tarafından yazılan yorum ve şikayetleri sayfamızda bulabilirsiniz. İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası ile ilgili en çok yorum & şikayet alan konulardan bazıları; şoförlerle ilgili, durak ve hatlarla ilgili, güzergahın farklı olmasıyla ilgili, saatlerle ve bekleme süreleriyle ilgilidir. Siz de bu ve diğer konulardaki yorum, şikayet ve önerilerinizi bu sayfada yayınlayabilirsiniz.

İstanbul Minibüsçüler Odası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • İstanbul Minibüsçüler Odası şikayet hattı numarası nedir? right-arrow

  İstanbul Minibüsçüler Odası telefon numarası 0212-534 81 02 / 03’tür. İstanbul Minibüsçüler Odası şikayet ve yorumlarınızı ayrıca buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinde paylaşabilirsiniz.

 • İstanbul Minibüsçüler Odası nerededir? right-arrow

  İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası adresi Millet Caddesi, Muratpaşa Mah, Feza Apt. No:24/14 Aksaray/İstanbul şeklindedir.

 • İstanbul Minibüsçüler Odası ile ilgili daha farklı bir sorum var. right-arrow

  İstanbul Minibüsçüler Odası hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.