Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hay Day Reklam İzletip Ödül Vermiyor

profile
Elif
08 Aralık 2023
182

Film gecesi olan yere tıkladığımızda 20-30 saniyelik reklamlar izleyip karşılığında ödül alırdır. Son birkaç gündür fark ettim ki reklamı sonuna kadar izliyorum fakat reklam bitince ödül verilmiyor. Bu bilerek yaptığınız bir şey mi yoksa oyunda bir sıkıntı mı var?

Hay Day Reklam İzletip Ödül Vermiyor

Benzer Şikayetler

Hay Day Oyunumu Geri İstiyorum Tekrardan Face İle Bağlanalım

profile
Fatma
12 saat önce
79

Hay day oyununa Facebook hesabımla giriş yapamıyorum. Facebook girişi kaldırılmış. Tekrar giriş yapabilmek için yardım istiyorum. Oyuna tekrar baştan başlamak istemiyorum. Facebook hesabımla tekrar nasıl geri bağlanabilirim. Lütfen geri dönüş sağlayın. 2012 den beri oynuyorum. Hesabımla ilgili bir ş...

Hay Day Oyunum Açılırken İnternet Bağlantısını Kontrol Edin Diyor

profile
Uğur
19 saat önce
41

Oyunuma bağlanamıyorum. Bir kez bağlanıyor, sonra bağlanmıyor ve bunu sürekli yapıyor. Bu yüzden oyunda geri kaldım ve uzun zamandır giremiyorum. Bir kez girdikten sonra bir daha açılmıyor. Telefon ayarlarımı kontrol etmeme ve internet bağlantımın olmasına rağmen internet ayarlarını yapamıyorum.

Hay Day E-posta Onay Gelmiyor

profile
Yılmaz
1 gün önce
134

Lütfen yardım edin. E-postama onaylama kodu gelmiyor, geldiğinde de çok geç oluyor. Gelen kod ile giriş yapamıyor, onaylamıyor fakat etkinlik ve bilgilendirme mesajları e-posta adresime ulaşıyor. Hay Day hesabıma bu yüzden giriş yapamıyorum. Seviyem de oldukça ileride.

Hay Day Açamıyorum Neden Yardımcı Olun Bana

profile
Naile
1 hafta önce
78

İnternet bağlantısı sorunu yaşıyorum ve sayfalar açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz? Oyunu oynayamıyorum ve 'internet bağlantısı yok' uyarısı alıyorum. Oynamak istiyorum ancak nasıl açacağımı bilemiyorum. Çok uğraştım ancak başaramadım. Yardımınızı rica ediyorum.

Hay Day Mahalleme Geri Giremiyorum

profile
Berk
1 hafta önce
181

Merhaba, ben bir Hay Day oyuncusuyum ve bir sorun bildirmek istiyorum. 250 şampiyonluğa sahip olduğum mahallemden sadece iki saatliğine ayrıldım ve liderliği küçük hesabıma bıraktım. Geri dönmek istediğimde ise 'katıl' tuşuna tıkladığımda '2 gündür mahalleye katılım gerçekleşmedi' diyor. Diğer hesap...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz