Esteworld ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şeyma sonuçtan çok memnun

Esteworld Bahçelievler Şubesinde Lazer

5.488
Şeyma
Şeyma 04 Mart 15:47
Çözüldü
Şeyma'nın Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler ilginiz için”

Esteworld Bahçelievler şubesinde lazer epilasyon işlemi yaptırıyorum ve hiç memnun değilim. İlk seansım da yarım yamalak ve çok kısa sürede işlemi tamamladılar. Memnun kalmadığımı belirtip başka birinin yapmasını istedim. Ve o kişiden memnun kaldım. Daha sonra hep o kişiye yaptırmak istediğimi belirttim. Randevu oluşturmak istediğimde şu an şu an kendisi yok sizi arayacağız dediler ve dönüş yapmadılar.

Şikayetimi aranmadığımı belirttim ama epilasyonda sadece bir kişinin çalıştığını yoğunluk olduğundan dolayı dönmediklerini belirttiler. Şu an da ise hala randevu için gün belirtip aramaları lazım ki düzenli gününde işlem yaptırayım ama çok ilgisizler pişman oldum gerçekten. Müşteri olarak ben randevu saati kovalamayacağım sizin beni arayıp gün belirlemeniz lazım. Ama ben aradığım halde yardımcı olmayıp geri dönüşte yapmadınız.

Şeyma
Şeyma07 Mart 15:59

Teşekkürler ilginiz için

Benzer Şikayetler

profile
4.304
25 Mart
profile
Verda sonuçtan çok memnun
  • 16 Nisan 11:11

Esteworld Bahçelievler Hiç Memnun Kalmadım

Tonla para ödeyip, ilgi alakanın sıfır olduğu, sözde kurumsal yer. Lazer epilasyon işlemi için piyasanın en az 2 katını ödeyip tüm vücut 8 seans satın...

profile
17.199
25 Temmuz 2022

Esteworld Lazer Epilasyon Sonucu

Esteworld Bahçelievler'e 2 sene boyunca gittim. En başta kayıt olurken kumral olduğum için %100 dökülme olmayacağı söylendi ve sarı tüyleri görmemesi bir noktaya kadar anlaşılabilir. Fakat durum hiç de böyle değil. Başlarda dökülme oluyor ve kalıcı zannediyorsunuz, ancak kıllar uyku durumuna geçiyo...

  • profile
1 Destekçi
profile
1.462
3 hafta önce

Esteworld Altunizade Lazer Epilasyon Hk

Altunizade Esteworld'den lazer epilasyon paketi aldım. 1 hafta içinde ilk seansa alacağız dediler. 2. Haftaya randevu verdiler. Satışın tamamen iptalini istedim, tamam denildi, iadeyi 1 ay sonra yaparız dediler. Hiç kurumsal değilsiniz, kusura bakmayın tam bir fiyasko.

profile
1.543
15 Nisan

Esteworld Lazer Epilasyon Est

Lazer randevumu kendileri kendi müsaitlik zamanlarına göre veriyorlar. Ben onlara uyum sağlamak zorundayım. İmajı veriyorlar. Sanki oraya bedavaya gidiyor gibi muamele görüyoruz. İstediğim zaman küçücük bir lazer randevumu bile yaptıramıyorum. Verdiğim paranın karşılığını göremiyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .