Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Blockchain Askıda Kalan Transfer İade Edilsin 40 Saat Oldu

profile
Mehmet
10 Mart 2021
11.228

Paribu üzerinden transfer işlemi gerçekleştirdim ama Blockchain de askıda kaldı 40 saat dir. Onaylanmadı onaylanmasını da istemiyorum artık gönderdiğim transfer hesabıma geri iade edilsin Blockchain de onaylanmamış görünüyor hala kaç saat geçerse hesabıma geri iadesi yapılır bilemiyorum. Yaptığım transfer hesabıma geri iadesi yapılsın lütfen mağdurum bu durumdan.

Blockchain Askıda Kalan Transfer İade Edilsin 40 Saat Oldu

Benzer Şikayetler

Blockchain Den Para Transferini Onaylamadığı İçin Şikayetçiyim

profile
Nazan
19 Aralık 2023
2.043

Blockchain com'dan şikayetçiyim. 40.000 doları Binance'a gönderdim ancak şüpheli transfer diye el koydular ve doğrulatma için kimlik bilgilerimi istediler. 10000 dolar daha yatırmamı istediler, yaptım yok işlemi niye bizimle yapmadınız kendiniz yaptınız bahanesiyle yeniden 20000 dolar daha yatırmamı...

Kripto Coin Blockchain Hatası

profile
Buse
08 Haziran 2023
3.407

Kripto coin Blockchain hatası. Transfer gerçekleştiremiyorum hiçbir şekilde ağ onayı gelmediği için coin bekletiliyor üçüncü gün oldu mağdurum kullandığım borsa platformu coin kaynaklı sorun olduğunu dile getirdi mağdurum hiçbir işlem yapamıyorum, acilen çözüme kavuşması gerek!

Blockchain Wallet Hesabım Binance Hesabı Para Havada Kaldı

profile
Tolga
17 saat önce
302

Wallet hesabımdan Tron TRC20 üzerinden Binance hesabıma para transferi yaparken herhangi bir sebep olmaksızın hesabımdan para çekildi ve Binance hesabıma ulaşmadı. Aradığım param havada asılı kalmış gibi, mağduriyetimi nasıl gidereceğim? Paramı nasıl geri alacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Bünyamin
Bünyamin

Sen 40 saat olmuş ben 15 gündür bekliyorum

Ezgi
Ezgi

Merhaba çözüm bulabildiniz mi

Evren
Evren

Çözüm geldi mi

Benzer Şikayet Yaz