Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Badoo.com

86Şikayet
2
Şikayet Yaz
Şikayetler
333 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
Badoo.com
2
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

Badoo.com Para Yükleme İşleminde Sorun Yaşıyorum

profile
4 gün önce
86

Badoo / Durex uygulamasını açtım. Görev 1 ve 2 için para yükledim ve 250 TL fazla çekildi. Hesabıma para geldiği için görev üçe başladım. 500+1300+2700 para yükledim ama görevi tamamlamak için 4700 TL daha yatırmamı istiyorlar. Bunlar art niyetli. Paramın iadesini istiyorum. Ş** s** art niyetli.

Badoo.com Cevap Vermeme

profile
5 gün önce
23

Badoo.com'dan vıp2 görevi sonrası 1200 TL yatıracaklardı, ancak yatırmadılar. İlk önce her konuda yardımcı olan z** hanım ve daha sonra yönlendirildiğim e**y** sorularıma cevap vermediler. Ben de CİMER'e başvuru yaptım.

Badoo.com Hesabımdan Para Çekilmesi

profile
1 hafta önce
247

Bado uygulaması hesabımdan her hafta otomatik olarak 21,99 Euro çekiyor üyeliğim olmamasına rağmen bu sorunun çözülmesini acilen istiyorum. Aksi takdirde para çekmeye devam ederse dava açacağım. Bu sorun acilen çözülmesi istiyorum. Bu konuda en hızlı şekilde gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

Badoo.com Kredi Yükleme Problemi

profile
1 hafta önce
151

Bugün Badoo'ya 2750 kredi yükledim ve sadece 1 mesaj attım. Ancak diğer kredilerim aniden kayboldu. Bu durum tamamen haksızlık. Kredilerimi derhal iade edin. Bu tür bir davranış kabul edilemez. Eğer bu şekilde devam edecekseniz, bir daha asla kredi yükleme veya mesaj hakkı satın almayacağım!

Badoo.com Kredi Yükleme Problemi

Badoo.com Yanlış Anlaşılmak Engellenmem

profile
1 hafta önce
216

Haksız yere engellendim, engelimin kalkmasını istiyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Ben badoyu aktif kullanan biriyim. İstemeden kötü bir görüntü verdiysem özür dilerim. Gereğinin yapılıp engelimi kaldırırsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Badoo.com Verilen Sözü Tutmadınız

profile
2 hafta önce
565

Hizmet adı altında para yatırdım. Ürün satın alıyormuş gibi ama param iç edildi Benimle yazışmayla irtibata geçen elemanlarımız platform adına para yatırma bunun bir görev olduğunu ve her 3 görevde bir yatırıma paranın komisyonla hesabınıza yatırılacağı söylendi. Ama 90,000 TL alındı para çekme izn...

1

Badoo.com Engel Koymuş

profile
2 hafta önce
106

Benim hesabım engellenmiş, telefon numarasını yazıyorum onaylamıyor. E-postayı yazıyorum onaylanmıyor, şifremi giriyorum onaylanmıyor, saçma sapan şeyler! Ben kimseyi rahatsız etmedim ama benimle tanışmak istediler. Kabul etmeyince block edildim. Lütfen ya.

Badoo.com Telefon Numaramın Engellenmesi

profile
2 hafta önce
157

Bado hesabım engellendi giriş yapamıyorum. Cevap vermediğim için engel yedim telefon numara engelimin kalkmasını istiyorum. Numara engelimi kaldırır mısınız teşekkür ederim. Yeniden telefon numaramla hesap alabilmek istiyorum. Yeni hesap için telefon engelimi kaldırın

Badoo.com İzinsiz Para Çekimi

profile
3 hafta önce
201

badoo.com adlı tanışma uygulamasından haftalık abone almıştım sonra sıkıldım premiumu iptal ettirip uygulamadan hesabımı da sildim. Ona rağmen hala haftalık 9.90 TL civarı otomatik para çekiyor. Her hafta başı yeter artık bıktırdı. Paralarımı geri iade edilmesini istiyorum.

3

Badoo.com Durex Sosyal Eğlence Platformu!

profile
3 hafta önce
1.251

Badoo durex adına şirket kuruluşu adı altında milleti yanıltıp para transferi yaparak haksızlık yapılıyor. 3 görev verip para transferi yaparak geri ödeme yapmıyor. Üstüne üstlük bir de küfür ediyorlar. Aldıkları parayı geri dönüşüm yapılacak diyorlar ama ödeme yok.

Badoo.com Durex Sosyal Eğlence Platformu!
Badoo.com Durex Sosyal Eğlence Platformu!
Badoo.com Durex Sosyal Eğlence Platformu!
+6
1

Badoo/Durex Paralarımın İadesini İstiyorum

profile
4 hafta önce
1.138

Bado durex WhatsApp'tan başlayan iş detayı Telegram ®'a kadar gitti. Söylenilen görevleri yerine getirip komisyon kazanacağımı söylediler. Ama giderek miktar büyüyor yatırdığım paralarımın geri ödenmesini istiyorum. 10.000 TL param ® sitede ve çekemiyorum, resmen yanıltıyorlar, paramı iade edin yoks...

Badoo/Durex Paralarımın İadesini İstiyorum

Badoo.com'a Para Yatırdım Ama Çekemiyorum

profile
4 hafta önce
157

Para yatırdım ama bir türlü çekemiyorum. Yardım edin lütfen. Sürekli bu son diyorlar ama bir türlü sonu gelmiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. Gerçekten amaçları paramı almak başka bir şey değil. Böyle bir şey olamaz.

1

Badoo.com Paramı Çekemiyorum, Mağdurum

profile
15 Ağustos
642

WhatsApp'tan başlayan iş detayı Telegram'a kadar gitti. Söylenilen görevleri yerine getirip komisyon kazanacağımı söylediler. Ama giderek miktar büyüyor yatırdığım paralarımın geri ödenmesini istiyorum. 20.000 TL param sitede ve çekemiyorum, resmen yanıltıyorlar, paramı iade edin yoksa mahkemeye baş...

1

Badoo.com'dan İzinsiz Kartımdan Ücret Kesildi

profile
12 Ağustos
193

Badoo.com'dan izinsiz olarak kartımdan ücret kesildi. Ulaşabileceğim bir muhatap veya iletişim bilgisi bulunmuyor. Bu durum bir yanıltma yöntemi gibi görünüyor. Öncelikle bir link geliyor ve sonra izinsiz şekilde para çekiliyor. Badoo.com'dan bu konuda bir cevap bekliyorum ve izinsiz çekilen ücretle...

Badoo.com Hesabım Onaylı Olduğu Halde Hesabım Engellendi

profile
08 Ağustos
1.601

Badoo hesabım engellendi profil bana ait olduğu halde gelen mesaj yoğun olduğundan dolayı engellendim lütfen hesabımın açılmasını istiyorum. Aktif bir hesap bu 2. Engellenmem oldu. Yani nereden yetkili birine ulaşabilir bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Badoo.com Hesabım Onaylı Olduğu Halde Hesabım Engellendi

Marka Profili

Badoo.com bugüne kadar marka profili oluşturmadı.info
Badoo.com henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör