Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Uygunsepetimiz.com Aldığım Ürün Sahte Çalışmıyor

profile
Osman
01 Aralık 2023
101

Info markasının uygun sepetinde satın aldığım tıraş makinesi hiçbir şekilde çalışmıyor. Kredi kartıyla ödeme yaptığım şirketten şikayetçiyim. Ödediğim paranın iade edilmesini talep ediyorum ve hiçbir şekilde telefon numaralarını bulamıyorum. İletişim kuramıyorum, bu konuda sizden yardım talep ediyorum. Teşekkür ederim.

Uygunsepetimiz.com Aldığım Ürün Sahte Çalışmıyor

Benzer Şikayetler

1

Uygunsepetimiz.com İade Etme Talebi

profile
Muhdi
22 Aralık 2023
32

Aldığım ürünü cayma hakkımı kullanarak iade etmek istiyorum. Aksi takdirde suç duyurusunda bulunacağım. Fatura yok. Fiyat piyasadan çok daha pahalı. İletişim bilgisi yok telefon yok iade için bilgilendirme yok. İade işlemi için tarafıma geri dönüş yapılmasını talep ediyorum.

Uygunsepetimiz.com İade Etmek İstediğimiz Şekilde Olmuyor

profile
Seyit
23 Kasım 2023
451

Aldığım tıraş makinesi, reklamda gösterildiği gibi işlem yapmıyor ve iade etmek istiyorum. Kredi kartı ile ödeme yaptım, ne yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum. 22 Kasım'da sipariş verdim ve 23 Kasım'da eve teslim edildi. İşten eve geldiğimde makineyi denedim ancak hiçbir işlemi, gösterildiği şeki...

Uygunsepetimiz.com Portatif Meyve Sıkacağı İadesi

profile
İbrahim
21 Ekim 2023
42

Ürün reklamda göründüğü gibi bir performansla çalışmıyor. Bizde iade etmek istedik. Fakat iletişime geçmek mümkün değil acaba yanıltıldım mı? uygunsepetimiz.com iade edilemez demiyor fakat iade etmek için hiçbir şekilde iletişime geçemiyorsun. Ben ürünü iade etmek istiyorum.

Uygunsepetimiz.com Portatif Meyve Sıkacağı İadesi
1

Uygunsepetimiz.com Ürün Kırık Geldi

profile
Mehmet
18 Ekim 2023
1.257

Bana gelen meyve sıkacağının musluğu kırık geldi. Ben hemen kargo şirketini aradım ama bizimle ilgili değil dedi. Biz düzgün bir şekilde taşıyoruz dediler. Lütfen iade işlemlerimi başlatıp iletişime geçer misiniz benimle. Çünkü bu ürün bu şekilde kullanılmaz yani.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz