Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Uber Eats Logo

Uber Eats

Uber Eats Logo
Uber Eats

Şikayetler

579 şikayet
Sonuçlarda ara...

Trendyol GO Uber Eats QR Ödeme Görünmüyor, Yanlış Ürün ve İade Sorunu

27

Dün Trendyol GO Uber Eats bünyesi üzerinden bir restorandan paye QR ödeme şeklinde menü sipariş verdim. Menüde patates, ...

İlk 5 Sipariş İndirimi Kampanyası Tekrar Uygulanmıyor

65

Uber Eats uygulamasında “ilk 5 siparişe 1500 TL indirim” kampanyasından yararlanmak istiyorum ancak yalnızca ilk sipariş...

Kurumuş Döner, Yanlış İçecek Ve İade Reddi

19

13 Ağustos 2026 tarihinde Uber Eats üzerinden Yozgat Merkez’deki Soslu Döner’den döner ve meyveli soda siparişi verdim. ...

Kurumuş Döner, Yanlış İçecek Ve İade Reddi
Kurumuş Döner, Yanlış İçecek Ve İade Reddi

Sağlık Riski Oluşturan Kalitesiz Gıda Ve İade Reddi

12

Uber Eats üzerinden 13 Ağustos saat 18.00 civarında Etlik Ayvalı’daki Mamas Burger’den, 14 Ağustos saat 17.45 civarında ...

Nakit Ödedim, Uber Uygulamasında Yanlış Ödeme Görüntüsü Ve Destek Yok

19

Bodrum’da Uber Taksi kullanırken 9 Temmuz tarihinde Greta Restaurant Gümüşlük – Bodrum’dan 520 TL tutarında bir yolculuk...

Nakit Ödedim, Uber Uygulamasında Yanlış Ödeme Görüntüsü Ve Destek Yok

Kurye Çocuğa Hakaret Etti

28

14.08.2026 tarihinde saat yaklaşık 19:35 sularında İstanbul Küçükçekmece İstasyon Mahallesi’nde Uber yemek/market kuryes...

Kurye Para Üstünü Getirmedi Ve İletişim Sorunu

34

14.08.2026 tarihinde saat 16:00–16:20 arasında Uber Eats üzerinden Trendyol GO aracılığıyla Urfa Dürüm Evi (Alsancak) re...

Eksik Tavuk Pilav Ve Kampanya İndirimi Hakkı İhlali

47

Uber Eats üzerinden 13 Ağustos 2026 tarihinde saat 22.20 civarında 498 TL’lik bir sipariş verdim ve bu siparişte 125 TL’...

İptal Edilen 1.300 TL'lik Siparişlerin İadesi Uber Eats'te Reddedildi

22

12 Ağustos tarihinde Konya’daki Terra Pizza’dan Uber Eats üzerinden iki adet, her biri 650 TL olan sipariş verdim. Resto...

Çiğ Köfte Siparişi Bozuk, Tam İade Talebi

19

13 Ağustos 2026 tarihinde Uber Eats üzerinden Şirinevler’deki Ünlü Çiğköfteci Müslüm Boztaş’tan 500 gram çiğ köfte sipar...

Çiğ Köfte Siparişi Bozuk, Tam İade Talebi
Çiğ Köfte Siparişi Bozuk, Tam İade Talebi
Çiğ Köfte Siparişi Bozuk, Tam İade Talebi

Öne ÇıkanKonular

Geç Teslim ve Soğuk Sipariş Şikayeti

25

11 Ağustos günü saat 19.02–19.12 arası teslim edileceği görünen Bereket Döner Tuzla Aydıntepe şubesinden Uber üzerinden ...

Sistemin Yanlış Yönlendirmesi Nedeniyle Sipariş İptali Ve Müşteri Suçlaması

20

13 Ağustos tarihinde Antalya Gürsu’dan Uber Eats uygulaması üzerinden McDonald's’tan saat 12.00 civarında sipariş verdim...

Yanlış Adrese Sipariş İptali Reddedildi Ve Ücret Alındı

28

12.08.2026 tarihinde saat 21.15 civarında Uber Eats üzerinden Dürümcü Esnaf adlı restorandan sipariş verdim. Farklı bir ...

Eksik Gelen Ürünler İçin İade Reddi Ve Şikayet

42

Ubereats üzerinden İstanbul Üsküdar’daki Köfteci Yusuf’tan dün gece saat 23.00 civarında bir sipariş verdim. Siparişim e...

Uber Eats Siparişim Görünmüyor, Şikayet Oluşturulamıyor Ve Destek Yetersiz

27

11.08.2026 günü saat 23:00 suları civarında Uber Eats üzerinden Hot Döner’den yaklaşık 96 TL tutarında, kredi kartı ile ...

Uber Eats Sipariş Getirilmedi Ve 320 TL İade Edilmedi

33

11.08.2026 tarihinde saat 19.30 civarında Uber Eats üzerinden Söz Berlin Döner (Kavaklı) restoranından Ambarlı Limanı’na...

Kusurlu Mantı Teslimi Ve Açıklanamayan 30 TL Fazla Tahsilatın İadesi Talebi

34

Trendyol GO uygulaması üzerinden **Akdeniz Elite Kasap Manav Şarküteri**’den 8 Ağustos tarihinde market siparişi verdim....

Kusurlu Mantı Teslimi Ve Açıklanamayan 30 TL Fazla Tahsilatın İadesi Talebi
Kusurlu Mantı Teslimi Ve Açıklanamayan 30 TL Fazla Tahsilatın İadesi Talebi

Uber GO Yemekte Geç Teslim Ve Eksik Ayran Talebi

22

İzmir Bornova’da Uber GO Yemek üzerinden 11.00 civarında bir sipariş verdim. Siparişim yaklaşık 12.20’de, yani belirtile...

Yanlış Ürün Gönderimi Ve Geciken İade İçin Acil Geri Dönüş Talebi

33

09.08.2026 Pazar günü Trendyol GO (yeni adıyla Uber Eats) üzerinden saat 18.36’da Burger King’den sipariş verdim. Sipari...