Kitlendi A80 Şifre Girerken Rakamları Kare İçine Alıyor!



Samsung a80 telefon cihazımın kamerası yaklaşık 2 haftadır açılmıyor. Sürekli uyarı veriyor kamera başarısız diye madem bozulacak böyle bir kamera yapmaya gerek var mı insanları mağdur etmek bu kadar kolay mı ya. Yere düşüp de yapsa bir nebze anlayacağım fakat kendiliğinden gitti yazık Samsung'a ya ...

Samsung A80 telefonuma yazılım güncellemesi yaptıktan sonra aşırı bir ısınma ve şarj bitimi meydana geldi. Nedeni nedir. Telefonum kullanmaya korkuyorum. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşamadım. Son yazılım güncellemesinden sonra telefonum ne yazık ki fena ısındı

Samsung a80 telefonumu güncelledikten sonra şarjım çok hızlı bitmeye başladı 2 saat içinde telefonun şarjı bitiyor. Galeriyi açmaya çalıştığımda fotoğrafları yüklemiyor ve WP ig gibi uygulamalardan fotoğraf atmak istediğimde öge yok yazıyor WP donuyor ve uygulama yanıt vermiyor yazısı çıkarak uygula...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3700 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 730G (SM7150-AB) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |