Oppo Reno 2Z Wi-Fi Bağlantı Sorunu: Sürekli Kesinti Ve Çözüm Arayışı

Oppo reno 2z telefonumda Wi-Fi sorunu var.! Bağlı gözüküyor fakat internet olmuyor telefonda.! Wi-Fi kapatıp açınca düzeliyor fakat kısa bir süre sonr...

Oppo reno 2z telefonumda Wi-Fi sorunu var.! Bağlı gözüküyor fakat internet olmuyor telefonda.! Wi-Fi kapatıp açınca düzeliyor fakat kısa bir süre sonr...


Oppo Reno 2Z akıllı cep telefonumda alarm kurmadığım halde alarm simgesi çıkıyor. Gerçekten çok rahatsız edici. Telefonu formatladım, ayarlardan uygulama listesinden veriyi sildim, önbelleği temizledim; yine gitmedi, gitse bile geri geldi. Çözüm lütfen...

Oppo reno 2z marka telefonumda Wi-Fi'ye bağlanıyor fakat bağlantı yol deyip internete girmiyor. Sadece ev internetimde değil, 20 farklı Wi-Fi ağında denedim, hepsinde aynı hata. Wi-Fi ayarlarını ve telefonu sıfırladım, yine düzelmedi. Konu hakkında internette de bir çözüm bulamadım.

Telefonun kamerası sadece Instagram'da yüz efekti kullanınca yüzümü bulanık gösteriyor. Efekti uyguluyor ama yüzüm bulanık gösteriyor. Instagram on belleği temizledim, telefonu fabrika ayarlarına çevirdim, yine de düzelmedi. Sorun nedir anlamış değilim. Normal kamerada telefonun sorun yok, hatta yen...

Oppo Reno2z cihazım aldığım günden beri titreşim özelliği çalışmıyor. Bütün ayarlarını düzeltiyorum yinede titreşimi açılmıyor. Oppo Reno2z cihazım sürekli video düzenlemez diyor. Hiçbir video düzenleyemiyorum. Aldığım günden beri düzelmedi. Şikayetçiyim.

Oppo reno z2: kullanıyorum telefonun ayarlar kısmından Ekran kapanma süresini 1 dakika ya da daha fazla ya ayarlıyorum. Bir gün sonra kendiliğinden 15 saniye olarak değişiyor. Tekrar ayarlıyorum yine aynı şey oluyor. Bunun bir çaresi yok mu. Yardım lütfen

Reno 2z cihazım oyun oynarken ekran parlaklığı otomatikte olmamasına rağmen otomatik parlaklığını kısmaya başladı. Ekran karardıktan sonra tekrar ayarlamak zorunda kalıyorum. Otomatik parlaklık ayarı da kapalı. Çözüm bulamadım. Acil iletişim ve çözüm talep ediyorum. Ben de aynı durumdan şikayetçiyi...

Oppo reno 2z telefonumda Wi-Fi sorunu var.! Bağlı gözüküyor fakat internet olmuyor telefonda.! Wi-Fi kapatıp açınca düzeliyor fakat kısa bir süre sonr...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.5 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio P90 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |