Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Next&Nextstar Next Mybox Cihazım 4 Yıl Sonra Netflix'e Giriş Yapmıyor.

Gülnur
18 Haziran 19:37
397

Next Mybox kutumu yaklaşık 4 yıl önce satın aldım. Orijinal Netflix bir süre sonra çalışmadı ve yeni bir Netflix yüklendi. 4 gün öncesine kadar hiçbir sorun yoktu. Fakat sonra Netflix'e giriş yapamıyorum. E-posta ve şifre gir ekranı geliyor. Başka hiçbir seçenek yok. E-posta ve şifre doğru olduğu halde giriş yapılıyor diyor fakat girmiyor, aynı ekrana geri dönüyor. Üstelik herhangi bir hata vermiyor, uyarı çıkmıyor. Netflix müşteri hizmetlerini aradım, bizlik bir durum yok dediler. Next müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Next&Nextstar Next Mybox Cihazım 4 Yıl Sonra Netflix'e Giriş Yapmıyor.
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Ufuk

Aynı durum benim cihazda da var. Next öyle bir firma ki, bu ürünü "Netflix" ifadesi ile satıyor, reklamını yapıyor ama ürünün Netflix lisansı/desteği yok. Utanmadan "çakma" bir uygulama yükletiyorlar. O uygulama ile 720p izlenebiliyor! Şaka gibi. Bir daha Next'in hiçbir ürününü almayacağım.

Gülnur

Hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Kimse benimle iletişime de geçmedi. Defalarca oturumu aç a tıkladım belki 30. Defasında açıldı şükür. Sorun Allah'tan kendiliğinden çözüldü. Ama dediğiniz gibi Netflix anlaşmalı değil bu firmayla.

Benzer Şikayetler

1

Next&Nextstar TV Box Çalışmıyor Muhatap Bulamıyorum

Murat
01 Şubat 22:38
5.233
Next&Nextstar   TV Box Çalışmıyor Muhatap Bulamıyorum
Next&Nextstar   TV Box Çalışmıyor Muhatap Bulamıyorum

Next&Nextstar Next Play Box Netflix Sorunu

Burçak
21 Haziran 14:31
671

Next Nextstar Hizmet Ağ

Mustafa
05 Haziran 02:34
134
Benzer Şikayet Yaz