Mobil Kask

Mobil Kask

11 ŞİKAYET
2 TEŞEKKÜR
%58 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 18%
  • Cevaplama hızı: 72 saat

Mobil Kask diye bu firma 1000 TL aldı ve de geri iade etmiyor. Aykask adı altında da arıyorlar gereken tüm yerlere başvurdum inşallah yakalanacaklar.

1 g

Bende kasko yaptırdığımı sandım fakat aynı şeyler başıma geldi. Poliçem gönderilmedi. Halen bu yazıyı okuyup alacağım diyorsanız ileride Tük…

28 Ocak

Ertuğrul'un Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözülecek ücret iadesi yapılacak firma ile ilişiğimiz kesilecek  teşekkür ederiz firmaya

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

12 Ocak

Parayı alıyor PSpice ve fatura göndermiyor olan bizim paraya oldu 700 TL'yi aldılar, şimdi telefon açmıyorlar maile dönmüyorlar. Mahkemeye verdim bekliyorum sonuç ne olur artık bekleyeceğim olan bizim paraya oldu.

18 Aralık 2018

Mobil kask bayilik vereceğiz diyerek insanlardan paralar almakta ve ardından daha fazla para istemektedir. Ödeme yapmayacağınızı söylediğinizde ise bayiliginiz iptal edildi diyerek para iadesi yapmıyor. Paranızı kaptırıp mağdur olmayınız. Yok böyle bir firma falan.

15 Aralık 2018

Mobil Kask diye bir firma ne olduğunu bilmiyorum bana iki gündür mesaj atıyor. Bayilik aldınız falan filan. Ben kimseye mesaj atmadım aramadım bir şey yapmadım. Benim haberim olmadan beni üye mi yaptılar yardımcı olabilirsiniz misiniz?

13 Kasım 2018

Musa'nın Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

31 Temmuz 2018

Benim 1 senedir daha telefonumu göndermedi. Böyle kişiler yüzünden kimseye güven kalmıyor. Ben davamı açtım bekliyorum telefonu alanın bile kamera kaydını aldım hepsini verdim Allah’ın izniyle davamı kazanacağım. Bir de telefonu açıyor adımı söylüyorum telefonu yüzüme k…

29 Temmuz 2018

Mobil Kask tarafından bayilik verilecek diye teminat alındı 5000 TL ve kandırıldım. Savcılığa haklarında suç duyurusunda bulundum hesaplarına bloke konulacakmış bekliyorum. Mesajları ile savcılığa başvurdum. Yarın öbür gün bugün diye kandırıyorlar insanları.

20 Temmuz 2018

Poliçemi göndermiyorlar , telefona bakmıyorlar. yani kısaca kandırılmış olduk .bu firmaya nasıl yaptırım uygulayabiliriz.

12 Haziran 2018
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları