Manisa Soma Mitsubishi Electric (Sefa Soğutmadan) Şikayetçiyiz

Çetin
15 Mayıs 10:55
-



Mitsubishi MSZ-AP71VG - MUZAP71VG model klimam mekana keşif yapılmadan takıldı ve cihazdan ilk günden beri soğutma anlamında verim alamıyorum. Klima soğutma görevini yerine getirmiyor ve kullanım amacını karşılamıyor. Manisa Soma’daki yetkili servis sadece gelip benim de rahatlıkla yapabileceğim fi...
Evimiz ve müştemilata Mitsubishi firmasından üç dış ünite ve altı iç ünite olmak üzere multi split inverter klima satın alıp, bizim için büyük bir yat...
| Derinlik | 257 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 1100 mm |
| Filtreleme | Alerjen Filtre, Enzim Filtresi, Gümüş İyon, Hava Filtresi, Mitsubishi V Blocking Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 325 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 27.638 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 24.226 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 69 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 2132 kWh (Yıllık) |
| Soğutma Güç Tüketimi | 345 kWh (Yıllık) |