Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
28.451Şikayet
2,3
Şikayet Yaz

Instagram Güncel

1.654 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
2,3
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

Instagram Reels Girilmiyor

profile
3 gün önce
-

Instagram reelse giremiyorum. Uygulamayı güncelledim sildim. Tekrar indirdim. Yine aynı şekilde reelse giremiyorum. Buna çözüm bulunsun, yeni hesap açmakta istemiyorum, kaç senelik hesabım, Reels video izleyemiyorum. Çözümün giderilmesini istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Instagram Reels Girilmiyor

Instagram Müzik Sorunu

profile
3 gün önce
-

Instagram'da müzikler yok. Instagram'ın temel müzikleri var. Notlarda istediğim müziği kullanıyorum, ama hikaye kısmına gelince müzikler gidiyor. Kaç kere sil-yükle yaptım, defalarca çık-gir yaptım, güncelledim fakat düzelmedi. Ne olur, yardım edin. Hiçbir şarkıya ulaşılmıyor.

Instagram Reels Video Özelliği Yok

profile
3 gün önce
-

Hesabımda Reels video özelliği yok. Tam 9 aydır bu sorunla uğraşıyorum. İOS 17 kullanıyorum, uygulamam da güncel. Artık yardımcı olabilir misiniz? Mail atıyorum, uygulamadan sorun bildiriyorum, 9 aydır cevap alamıyorum. Lütfen artık ilgilenmenizi ve bu hataya çözüm bulmanızı rica ediyorum.

Instagram'da Hikayelerde Türkçe Şarkılar Çıkmıyor

profile
5 gün önce
388

Instagram'da hikayelerde 2 gündür Türkçe müzikler çıkmıyor ve arkadaşlarımın müzikli hikayelerinde "Bu Şarkıya ulaşılamıyor" yazıyor, sorunum çözülmesini istiyorum, Instagram güncel ve hatta uygulamayı silip tekrar yükledim maalesef Türkçe şarkılar bulunamadı yazısı çıkıyor.

Instagram Reels Piksel Piksel Oluyor!

profile
5 gün önce
871

Reels izlerken görüntü bozuluyor ve ekran yarım oluyor. Piksel piksel oluyor. Uygulamadan çıkınca beyaz noktalar kalıyor Instagram Lite da böyle bir sorun yoktur ama ben illa Lite mi kullanacağım eskiden olmuyordu nasıl çözebiliriz anlamıyorum. Her güncelleme ile iyice bozuluyor.

Instagram Müzik Problemi Yaşıyorum

profile
5 gün önce
1.422

Instagram ikinci hesabımda şarkı paylaşamıyorum. Türkçe müzikler çıkmıyor, hesap türünü değiştirdim her şeyi yaptım. Silip yükledim güncelledim ama hiçbir işe yaramadı. Ne yapmam lazım acaba? Bir sürü video izledim. Hiçbir işe yaramadı. Instagram yardım merkezine yazdım. Bu da işe yaramadı, yardım e...

Instagram'da Türkçe Müzik Sorunu!

profile
6 gün önce
1.513

Instagram hesabımdan durumlarımda Türkçe müzik yok ve arkadaşlarımın durumlarındaki müzikleri de dinleyemiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardımcı olun, bir türlü çözemiyorum. Her yolu denedim olmuyor. Güncelleme daha yeni geldi. Çıldıracağım artık, bir an önce çözülsün artık.

Instagram Güncelleme Sonrası Müzik Ekleme Sorunu

profile
6 gün önce
2.885

Instagram'ı güncelledikten sonra müzik ekleme sorunu yaşıyorum. Tüm müzikler yabancı Türkçe müzikler eklenmiyor. Lütfen yardımcı olun. Silip tekrar yükledim ancak çözüm olmadı. Her güncellemede farklı bir sorunla karşılaşıyoruz. Bu sorun sadece bende değil, herkesin başına geliyor gibi görünüyor. L...

Instagram Müzikler Görünmüyor Lütfen Yardım

profile
6 gün önce
2.169

Instagram'da müzik ekleme kısmında her müzik görünmüyor. Instagram destek ekiplerine de yazdım ama geri dönüş olmadı. Başka hesaplara girince görünüyor ama kendi hesabımda görünmüyor. Güncelleme de yaptım ama ne yazık ki düzelmedi. Lütfen bir an önce çözülmesini arz ederim.

Instagram Müzikler Görünmüyor Lütfen Yardım

Instagram Müzik Ekleyemiyorum

profile
6 gün önce
1.726

Instagramı güncellememe rağmen notlar kısmına müzik ekleme özelliği hâlâ gelmedi. Ne başkalarının eklediği müziği dinleyebiliyorum, ne de kendim ekleyebiliyorum. Uygulamayı birkaç defa kaldırdım ve tekrar yükledim ama olmuyor notlar kısmına müzik ekleyemiyorum ve dinleyemiyorum.

Instagram Uygulaması Telefonun Ekranını Bozuyor

profile
6 gün önce
1.246

Instagram adlı uygulama cihazların ekranlarında piksel ölümüne sebep oluyor. En altta bulunan profil anasayfa butonları gibi yerler cihazımda piksel ölümüne sebep oldu. Ekranımda Instagram araçları çıkıyor. İmleçlere güncelleme ile ekran koruyucu getirilsin

Instagram Uygulaması Telefonun Ekranını Bozuyor

Instagram Akış Yenileme Sorunu!

profile
1 hafta önce
1.082

İki gündür Instagram akış yenileme sorunu yaşıyorum son güncelleme ile hiçbir şeyi göremiyorum açılmıyor. Aklınıza gelecek her şeyi yaptım yok sildim yükledim on belleği temizledim verileri sildim düzelmedi sorun halen devam ediyor çözülmesini bekliyorum.

Instagram'da Attığım Hikayeler Herkeste Siyah Ekran Görünüyor

profile
1 hafta önce
985

Instagram'da attığım hikayeler daha 15 dakika bile geçmeden görünmez hale geliyor, başka profillerden baktırıyorum hikayeme yüklenmedi şeklinde siyah bir ekran çıkıyor, arşivde de yeni attığım bir storye baktığımda siyah ekranla karşılaşıyorum. Uygulamayı güncelledim olmadı silip tekrar indirdim yin...

Instagram Asılsız Yalan Haber

profile
1 hafta önce
1.235

Bugün Instagram'dan kendi Instagram hesabımın adıyla bir mesaj attı biri. Şikayetin ekran görüntüsünü de attı. M** e** Adlı kişi tarafından asılsız iftiralar yazılmış hakkımda. Üstüne bir de güncel şikayetler diye sitenin logosunun olduğu bir bağlantı attı fakat güvenemedim. Site Instagram üzerinde...

Instagram Takipçi Ve Fotoğraf Büyümüyor!

profile
1 hafta önce
829

Instagram'da hiç kimsenin takipçilerine bakamıyorum. (tekrar denemeden önce bekle) gibisinden bir yazı çıkıyor. Uygulamayı güncelledikten sonra hiçbir profil fotoğrafı büyümüyor. Yardımcı olur musunuz? Güncelledikten sonra hep sıkıntı oluştu. Anlamadım gitti...

Instagram Müzik Sorunu

profile
1 hafta önce
8.676

Instagram gönderilerime Türkçe müzik ekleyemiyorum. Hep yabancı şarkılar çıkıyor. Arama butonundan bakıyorum Türkçe müzik çıkmıyor her yolu denedim olmadı çıkış yaptım Instagramı telefonumdan sildim geri yükledim de olmadı güncelleme yapıyorum olmuyor.

Instagram Hesabım Askıya Alındı!

profile
2 hafta önce
1.079

Instagram üzerinde [b****] adında bir haber sayfasına sahibim. İran vatandaşıyım, bildiğiniz gibi İran Instagram ve Facebook'u bile yasaklamıştır, ben Türkiye'de bir site açıp, İran ile ilgili ve özelikle İran Türkler'i ile ilgili gerçek haber yayıyoruz. Sizlere ulaşmamın nedeni, Sayfamın yersiz yer...

1
profile
4 gün önce
655
Fatma Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı.info
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör